| BULANGIU96 a întrebat:

O intrebare veche de cand lumea... Cum sa ii spun unei fete ca imi place de ea? Am nevoie de un raspuns urgent. Dau FuNdOi! :X

Răspuns Câştigător
| LaNaibaa a răspuns:

Poti zice pe mess, dau prin scrisoare o trimiti pe altcine-va sa i-o dea! Ii scrii: " Uite ti-am scris aici pentru ca eu de felul meu sunt cam timid dar sti ceva, inima mea te place..." sau si fata-n fata, accelasi lucru, e usor de zis!
Sper ca te-am ajutat, pup! :*

4 răspunsuri:
| Zoran95 a răspuns:

Buna! ....nu trebuie sa'i spui,ci sa'i demonstrezi, fii dragut, fii tu insuti, nu fii fals, spune'i lucruri dragute, fa-i complimente mai mereu... happy

| Urpaniel a răspuns:

"La mine sau la tine?"

| Casianionut a răspuns:

"Imi place de tine"