| anonim_4396 a întrebat:

O organizatie lgbt din Anglia vrea ca termenul "vagin" sa fie inlocuit cu "bonus hole".
Daca vaginul este gaura bonus, care credeti ca este gaura principala si de ce?

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In lgbt se stie clar care este gaura principala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dupa cum spuneam si zilele trecute, efectiv ca scoti chestii din context ca sa iti arati prostia si frustrarea pe anumite orientari sexuale. Sunt absolut sigur ca de data asta nici macar nu ai facut o intentionat, pur si simplu te-a batut limba engleza si atat ai priceput din ce ai citit. Daca ai citit complet subiectul.

Da, da stiu, o sa urmeze un raspuns al tau in care o sa ma faci prost. Atat poti, atat faci.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Mi-ai demonstrat de prea multe ori ca esti prea prost ca sa aiba vreun rost sa incerc sa vorbesc cu tine ca cu un om normal.
Asta s-a intamplat ultima data cand ti-am luat in serios raspunsurile: „Hai ca m-am plictisit de subiect... de fapt de mintea ta ingusta. Traiasca familia traditionala... aia in care barbatul face sacrificiu si iti bate femeia doar in zilele cand nu e post.".
La nivelul asta esti tu cu argumentarea, cu intelegerea lucrurilor si cu decenta ca fiinta umana.
In conditiile astea ce anume te face pe tine sa crezi ca meriti sa mai fii luat in serios? Pentru ca nu esti doar prost, mai esti si nejustificat de arogant.
Ia explica-mi ce anume din ce am afirmat eu e gresit, daca tot ti-ai facut aparitia aici desi ti-am zis de atatea ori sa ma eviti.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu: Ai scos din context ceva, e absolut irelevanta intrebarea ta si sunt sigur ca replica ta va fi doar "Esti prost" ca atata poti.

Tu 30 min mai tarziu:
"Esti prost"

hahahaha, asa ceva nu poti inventa.

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Esti penibil.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai intra pe site-ul alora si pune intrebarea acelei organizatii, ca noi chiar nu avem de unde stii de ce vor aia sa numeasca gaurile in felul asta si care-i mentalitatea d ela baza acestei cereri.

| mihai69 a răspuns:

Termenul se aplică doar pentru FtM care nu au facut și operație de plastie peniană.

| dullcat a răspuns:

Pentru ce sa schimbe denumirea medicala? Pare aberant.Din punct de vedere social, in limbajul casual, slang sau orice altceva, pot sa numeasca vaginul cum vor ei.

| dullcat a răspuns:

Https://www.telegraph.co.uk/......ansgender/ In locul tau as citi mai bine deoarece pare ca ai scos din context numai pentru a genera activitate aici.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ma doare la basca ce vor astia din lgbtq++ sau cum dracu s-or numi acum. Pentru mine vaginul e vagin, si curul este cur. Pe cur te caci si atat. Ce e mare filosofie?

| troleibuz a răspuns:

Nu prea te descurci cu engleza, ramai la Romania TV.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Nu vrei sa te contrazici cu mine dar nici sa ma uiti si sa iti vezi de viata ta, ca un om normal. Te tii in schimb dupa mine ca un catelus doar ca sa imi arati cat de suparat ai ramas. In regula, continua daca asta te face sa te simti mai bine...

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Suparat pe ce?

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Pe nimic, tu nici nu iti citesti notificarile, esti prea cool si indiferent. Asta cand nu reactionezi de parca te-a injurat cineva de maica-ta pentru ca ai vazut o chestie care nu iti convine si cand nu te tii dupa mine sa faci caca.

| troleibuz a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, nu prea citesc, nu sunt asa investit emotional in site-ul asta ca tine. Iar legat de restul, cred ca se numeste "proiectie" in psihologie ce faci tu.

| anonim_4396 explică (pentru troleibuz):

Esti amuzant.

| Yuki0799 a răspuns:

Gaura principală ar fi curul. Se întâlnește și la fete și la băieți. Poate fi folosit de ambele sexe în timpul sexului. Fie că este sex heterosexual, homosexual sau lesbian curul poate fi folosit.