| Alexandru250201 a întrebat:

O persoana nepotrivita poate sa fie doar atunci cand e vorba de o relatie?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, tu decizi ce iti doresti,daca esti matur probabil ca cam stii ce iti doresti,daca nu stii vorbeste cu tine,trebuie sa fii realist,o relatie nu inseamna doar sex si distractie, poate aparea si un copil, ai un salar macar sa te intreti pe tine, ai un job in care est calificat, intre timp treci la imbunatatirea ta pe orice plan

| Violleta2022 a răspuns:

Compatibilitatea dintr-o relatie sentimentala si afectuosa, nu au nici in clin sau maneca cu relatiile de servici, colegialitatea sau prieteniile normale.

| sierra1 a răspuns:

Cazul de nepotrivire îl poți constata și in alte situații: comunicare, colaborare,...

| Cipi1212 a răspuns:

Poate fi orice persoană.