| tezaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

O plac ft mult pe prietena mea si intr-o zi i-am spus ca o plac ea mi-a spus ca si ea ma place am intrebat-o "Vrei sa fim impreuna,"" ea mi-a raspuns ca nu are cuvinte e socata... Si ea ma place si pe mine si pe alt baiat mai mic cu 2 ani ca mine... Si nu stie pe cine sa aleaga adica ea cade cateodata in depresii. Merge la psiholog... Si chiar imi place de ea astept sfaturi

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu am mereu compulsie compulsiva, plus ca vorbim de o depresie ceea ce e delicat

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fi langa ea sa vorbesti cu ea

| LeKaAlex a răspuns (pentru RAY):

Cum de nu n-ai zis ceva cu,, badboy'"? Nu imi vine sa cred :O

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LeKaAlex):

So true laughing)

| LeKaAlex a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing))))))

| RAY a răspuns (pentru LeKaAlex):

Nu am mereu compulsie compulsiva, plus ca vorbim de o depresie ceea ce e delicat

| Sarahara a răspuns:

Prea complicat! Cand o sa se mai maturizeze, o sa-i fie mai usor sa ia anumite decizii. Probabil ca sunteti foarte tineri. Daca chiar iti place de ea, nu o mai presa! Respecta-i dreptul de a alege. Va fi cu tine atunci cand se va simti ea pregatita.