| anonim_4396 a întrebat:

O prietena cand avea 10 ani si-a bagat un creion in fund. Acum ma tot inebuneste pe mine sa caut ceva pe net. I s-a intamplat ceva rau? Sau i se va in tampla? Va rog ajutati-o!

16 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

E bine ca nu si la bagat in alta parte ca altfel se dezvirgina.hee hee
nu i s-a intamplat nimic si nici nu i se va intampla.

| Papusik a răspuns:

O prietena? rolling on the floor

| SociallyDepressed a răspuns:

Si acum cati ani are?

| zăGhost a răspuns:

Da! o să-i placă creioanele tot restul vieţii.

| BESTNICK a răspuns:

Theodorika cred ca prietena aia a ta ety chiar tu(nu are importanta). Daca continui asa iti poti sparge colonul si atunci nu te va mai scapa nimeni mai asteapta si tu cativa anisori si dupa aia vei experimenta viata din plin dar acum esti prea mica pentru lucruri din astea.fi cuminte

Răspuns utilizator avertizat
| Gabriel1 a răspuns:

Va naste un penar.

| passenger a răspuns:

Va naste un tocilar straight face

| Șâret a răspuns:

O sa ramana gravida cu un creion!

| bombonykmik a răspuns:

E experienta curata asta laughing nu se va intampla nimic rau.laughing doar ca la scos mai colorat decat era creionul

| DΣΣΔ a răspuns:

Poi nu stiu eu daca are ceva pentru ca nu mi-ai dat prea multe detalii asa ca spune ce reactii are si voi face tot posibilul sa o ajut.

| bogdan14_5722 a răspuns:

Da, o sa ramana gravida prin cu r si o sa nasca pe gura creioane mici

| metin2tim a răspuns:

Navea cu cine si a facut cu creionu ce oameni

| Daana_3623 a răspuns:

O prietena?laughing

| BlackStile a răspuns:

O prietena?laughing Hai maa ca e expirata faza astaa

| Mya_1327 a răspuns:

Nu no sa i se intamplke nimic n-ai frikca!