| addasweet a întrebat:

O prietena de-a mea este îndrăgostita de un băiat de 21 de ani și ea are 15 ani, ea a vorbit de câteva ori pe mess si el sta într-un oraș iar ea în altu dar s-au văzut la țară la bunici. problema e ca nu știe cum sa îl cucerească pe acel băiat pentru ca e moarta după el iar ea m-a rugat pe mine ca sa ii dau niște sfaturi dar nu știu ce sa ii zic... ziceți-mi cum sa procedeze va rog:*

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Sa mai astepte pana la 17 ani, e prea tanara.

| Annd a răspuns:

Nu e indragostita de el daca nu s-au vazut,nu au impartit viata impreuna,etc. Este doar o obsesie trecatoare happy Dragostea e mult mai complexa, si nu apare peste noapte, prin vorbitul pe internet.

| AleeLov3 a răspuns:

Este cam mica pentru el.Nu cred ca tipul de 21 de ani s-ar uita la o pustoaica ca ea de 15 ani. Poate sa mai astepte catziva ani, ori sa incerce sa-l uite.Ar fii mult mai bine pentru eahappy