| outkastfresh a întrebat:

O prietena de amea are niste probleme... dupa ce a vrut sa faca sex cu un baiat ea fiind inca virgina a durut-o prea tare iar cand ea a spus stop acesta s-a oprit cu totul ca nu a sangerat dupa ce baiatul si ea sau imbracat acesta s-a pus peste ea si dupa cum mi-a spus crede ca a zgariato sau lovito deoarece acum sangereaza...de ieri dupa masa si acum ii curge un lichid galbui, ce este? care e problema?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Gălbui, poate fi o infecție. Să se ducă la medic este indicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine o sfatuiesc sa se duca la un ginecolog...

| Undal a răspuns:

Trebuie sa mearga de urgenta la un ginecolog.Este posibil sa se fi ranit in interior si este important sa mearga cat mai repede la medic.

| Ŧιonค a răspuns:

O sfatuiesc sa apeleze la un ginecolog! Ar putea fi o problema grava.