| princess009 a întrebat:

O relatie bazata doar pe sex, poate duce la o relatie serioasa? Se pot indragosti cei doi parteneri unul de celalalt daca dorinta si atractia e mare? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Relatie bazata doar pe sex poate veni doar din partea lui..nicio femeie nu poate avea o relatie de sex daca nu exista cel putin un sentiment se simpatie pentru el.Si asa cum observ curioasa esti tu, dar nu de alta, doar pentru ca tu deja simti sa vrei sa fii luata mai in serios. Vrei sa-i deschizi ochii? El acum doarme si are masa deja pregatita, cand ii vine foamea stie unde te gaseste, e simplu.Inchide sursa hranei pentru un timp, nu poti, esti ocupata, nu ai chef, te doare burta.Indreapta-i ochii inspre tine, inspre sufletul si inima ta, nu inspre sanii si fundul tau.Asadar si prin urmare, motorul iubirii esti chiar tu. cu bine.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In tinerete NU sunteti la varsta strabaterii cearsafurilor lasati naibii iubirea aia pierdeti timpul, timpul trece in defavoarea voastra si timpul p*** trece

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu, poate, tu il cunosti, sau nici măcar tu nu il cunosti

| RAY a răspuns:

Desigur ca da, doar ca e posibil ca doar unul din parteneri sa se indragosteasca, http://www.csid.ro/......i-8229106/

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea este de 50% DA si tot de 50% NU.Parerea mea. happy

| neutrino a răspuns:

Relatia bazata numai pe sex nu poate sa se transforme intr-o relatie durabila, pe care sa poti pune bazele unui viitor.

| Emilian65 a răspuns:

Relatia bazata doar pe sex nu este o relatie serioasa si de durata.

| Oana92 a răspuns:

Orice e posibil...

| WaterDrop a răspuns:

Daca aceste sentimente sunt impartasite atunci de ce nu? Nu exista nici o regula legata de acest lucru si dragostea nu este ceva care alegi sa o cumperi din magazin, poate veni oricand si in orice context.

| LostInPark a răspuns:

E posibil.Si partenerele de cafea pot deveni partenere pe viata, sau cosmaruri, iar cand e vorba de sex posibilitatile sunt mult mai mari.

| armand69 a răspuns:

Da