| dedexxx a întrebat:

O sa doara tare atunci cand o sa ma *** cu un baiat?( scuze pentru exprimare)

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Depinde...
La cum te exprimi mi-e clar ce baiat o sa-ti gasesti.

| Lexus28 a răspuns:

Eu zic ca doare mai tare prostiawinking

| Leon a răspuns:

O sa iti sara ochii din cap!

| katycc a răspuns:

Daca esti virgina da t va durea.dar daca esti relaxata nu va fi asa rau.

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Stai mai linistita nu este o durere asa de mare precum spune toata lumea...este o durere suportabila care dureaza un minut...stai linistita happy:*

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Scuze pentru exprimare? laughing
Nu era mai simplu sa scrii 'o sa-mi incep viata sexuala'?
Ma rog.
Depinde. happy
Depinde de corpul tau, de cat de relaxata esti, de cum e himenul tau, informeaza-te pe net, mai bine.

| vatraiul a răspuns:

laughing) Pai o sa afli asta pe pielea ta, acum depinde si de cel care o face. Dar daca ar fi fost asa de dureros ar fi fugit majoritatea nu? Dar din cate vad eu dorinta de a incepe viata sexuala pe acest site in randul tinerelor este al dracu de frageda. In acest caz da'mi voie sa-ti spun ca de cele mai multe ori durerea fizica este imfima pe langa durerea care ramane in urma celui care a facut'o, adica o sa te gandesti peste ceva timp si te intrebi de ce ai facut asta cu acel si nu cu cel care ...etc. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa...o sa simti ca mori de durere
Sa sti ca e bine ca baiatul sa aiba ceva experienta ca alfel doare foarte tare
Si sa stii ca doare si a doua oara un pic si apoi numai simti nimic decat placere, stiu eu c spunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate aveti aceeasi problema. Incercati si gata!

| The17Bebo a răspuns:

Da o sa doarasad depinde si de scula baiatului cat e de groasa...