| raduraduu a întrebat:

O sa ies intr-o zii cu niste colegi in oras. O sa vina si o fata pe care o plac.Cum as putea sa o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Pai,in timp ce sunteti in oras,incearca sa te bagi in seama cu ea,mai faci gllumite cu ea,o mai strani in brate in gluma, etc! si la final ii ceri sa te lase sa o conduci acasa drept rasplata pentru ca te-a suporatat!tongue
si pe drum spre casa ii povestesti tot ce ai de povstit, ii spui ca o placi demult si ca ai vrea sa fi mai aproape de ea daca iti da voie! si vezi ce spune!
numai sa nu o mai lungesti si sa ii spui pentru caasa cum a zis si Aylee poate ti-o ia altul inainte si ramai cu buza umflata!
succes!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Vorbind cu ea. Arata-i. Daca ai sa stai sperand ca vine o minune nu ajungi nicaieri. O sa ajungi cu buza umflata ca o sa fie altcineva care o sa-i spuna inaintea ta. Deci... da-i drumu flăcău!

| Chauderitza a răspuns:

Buna. happy.
Ai putea sa o cuceresti facand-o sa rada, sa se distreze cu tine.
Stai cat mai ''aproape'' de ea si discuta cu ea.
Si poate poate te place si ea happy.
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Baftaa!