| anonim_4396 a întrebat:

O sa merg la a 2-a intalnire cu o fata si sunt timid nu am pupat-o, nu imi vine momentul... la a 3-a intalnire sa incerc sa o pup sau sa astept sa vina totul de la sine?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lexzor a răspuns:

Pai, apropriete incet. sau du-te brusc, asa m-i s-a intamplat mie m-am intors si m-a sarutat. Oricum, alegerea ta! Eu zic sa o saruti, nu sa o pupi. Sau mai bine asteapta sa mori. =]]] Sarut-o ma, n-o pupa, uitate in ochii ei cand te apropi, si cand esti langa gura ei, inchizi ochii, ca sa fie mai lung. Trebuie sa te invete un pusti de 12 ani? straight face

| Mikami a răspuns:

Am o idee asteapta pana mori e cea mai usoara cale sa te faci de ras...cu tupeu omule

| Crissti09 a răspuns:

Salut XxAlexandruxX, daca nu o saruti chiar nu va mai fi nici o intalnire.
Gandeste-te putin, fata a venit nu la 1 intalnire ci la 2... deci e interesata de tine si asteapta momentul ala in care tu sa iti faci curaj, te uiti la ea, ii privesti ochii, si te apropii de ea, incerci sa o saruti, daca intoarce obrazul nu dispera e normal, nu ai creat destul confort... mai munceste, si daca nu stii de unde sa incepi iti spun eu, de la tine - EDUCA-TE

Pentru informatii suplimentare poti intra aici: http://secretulseductiei.ro/
Eu voi fi acolo in cazul in care chiar vrei sa o saruti pe fata asta si viitoarele 1000 de fete care vor trece prin viata ta:)

| Push7iu a răspuns:

Pai incearca sa o saruti, da` nu sa te arunci peste ea ca un animal.
Trebuie sa faci tu cumva sa vina momentu`... Ca poate si ea asteapta momentul, si exista riscu` ca pana la urma sa se sature de asteptare si sa nu mai existe o a4a intalnire! happy Succes!