| anonim_4396 a întrebat:

O sa merg la film cu un baiat de care imi place foarte mult...si poate o sa vrea sa ma sarute...ar trebui sa nu il las de la prima intalnire? sau ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu il cunosti bine eu iti zic sa nu-l lasi. Dupa cateva zile poti dar din prima nu dai dovada de fata serioasa si el poate sa creada ca esti una oarecare.

| RedGuy a răspuns:

Sri cum se simte un baiat cand e respins atunci cand incearca sa sarute? gandeste-te la tine daca vrei sa saruti un baiat si el te respinge...nu e prea frumos.Lasa-l sa te sarute daca intr-adevar iti place baiatul si daca se dovedeste ca nu e altceva decat un baiat "in calduri" ce vrea de latine alte lucruri sau doar nu e potrivit pentru tine a fost doar un sarut...

| kiko_3973 a răspuns:

Eu la prima intalnire, il cunoasteam de mult timp pe tip si vbisem foarte mult inainte sa mergem la o intalnire, am facut pe inabordabila toata seara, iar apoi cand m-a condus acasa si am stat si am mai vbit putin l-am lasat sa ma sarutehappy

| CrbLoNe1 a răspuns:

Sa ii zici ca vrei sa te **** din prima tongue