| OnlyDga a întrebat:

O sa o zic direct. Prietena mea pe care o am de o luna e inebunita dupa mine.Si zice ca are chef sa faca sex non stop cu mine, e inebunita, e fascinata de mine. Credeti-ma, ma iubeste intr-un stil haoticrolling on the floor) ps am 18, ea 17, de cand ne-am vazut prima oara a existat o conexiune fizica foarte mare, pur si simplu. Eu recunosc ca imi place super mult cum arata, etc, etc. Dar ea e SFrolling on the floor) Si nu ca nu vreau sa fac sex cu ea dar problema e ca e virgina=(. Si va zic direct nu pot sa i-o bag, simplu. Nu incape acolo nici una de 5 centimetri jur.E prea mica. Am incercat cu 2 degete si a zis ca o doare foarte tare. Na, a zis ca vrea sa mai incercam neaparat. E nebuna tipa. Voi ce parere aveti? rolling on the floor)

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cînd te ai trezit era dimineață? Sau?

| Violleta2022 a răspuns:

Din cate vad, tu nu stii sa faci diferenta intre petting si sex!
Cum nu a existat nici o penetrare vaginala, nu se poate vorbi de sex ci doar de petting, adica atingeri, probabil masturbare.
Iubirea prietenei tale, descrisa de tine, pare mai repede o joaca de copil care se excita, dar iarasi nu poti spune ca-i inebunita sa faca sex non stop, odata ce nu a facut niciodata in viata ei.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca ea vrea, nu rata ocazia, chiar daca este virgina.

| Frank51 a răspuns:

Daca ai 18 ani si pui intrebari din astea, lumea e pierduta.

| Hammurabi a răspuns:

Are chef să facă sex non-stop cu tine dar e virgină?
Probabil prietena ta e o nimfomană încă virgină. laughing
Ai cam pus-o. laughing

| Plato a răspuns:

Din pacate, ai comis o grava crima asupra gramaticii limbii romane, deci ai putea incerca si o carte din cand in cand, sa nu te epuizezi. In al doilea rand, e putin dubioasa situatia cu nimfomana virgina, "innebunita dupa tine", culmea. Cu siguranta e doar o joaca puerila, nepotrivita insa, neavand un scop demn, ci doar destrabalarea. Ca sa-ti raspund, da, e nebuna tipa, dar si tu esti cam infatuat.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Mirific tot ce scrii! Dar te trezeste mata, sau ceasul desteptator dupa un astfel de vis, ca sa scrii asa ceva!? rolling on the floor

| Subsemnatul123 a răspuns:

Noroc de tine.

| Alle30 a răspuns:

Crede-ma sunt fata am 18 ani si eu eram virgina pana acum 2 zile. Iubitul meu ma asteptat 3 ani de zile fara sa facem nimic doar pentru ca eu eram mica si nu eram pregatita da, la inceput doare chiar foarte tare stiu tipi de durere tu trebuie sa fii langa ea nu sa dai ca nebunu incepe incet cu un deget apoi doua apoi incearca incet incet fa totul incet nu te grabi si va fi bine o va durea pe parcurs asa am fost si eu si a 2 a oara cand o veti face va mai exista o durere dar nu asa mare fii atent cu ea asta este sfatul meu sper ca am fost de folos