| darielle a întrebat:

O sa se casatoreasca Bogdan cu mine?

Răspuns Câştigător
| KatyKat a răspuns:

El cu iulia se va certa, si te va iubi pe tine. hapy end, funda? :* p.s. intrebare destul de normala, nu inteleg de ce ceilorlalti nu le place :* eu de exemplu as fi foarte happy daca bogdan sar casatori cu tine, si p.s. am citit poveestea cu iulia pot sa iti dau multe sfaturi, doar trimite-mi mesaj privat, si vb. FUNDA :*

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se casatoreste cu tanti Lenuta.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca ai mai vazut 1000 de intrebari stupide trebuie sa pui si tu una?
efectul de turma ce sa-i faci.

Din cate stiam bogdan e impotent. dar in fine sper sa se casatoreasca cu tine.

Funda?

| LOADING █████████99% a răspuns:

Daaaa! Cu siguranta!
O sa aveti si 20 de copii.Pot garanta asta 101%!

| OpenMyEyes a răspuns:

Daca citesti regulile de pe TPU spun clar sa nu pui intrebari gen "ma voi casatorii cu X?"

| TheFeeye a răspuns:

Ii dau dreptate lui tpuser007 si lui EllaZuzu, din cauza a astfel de intrebari nu au altii sansa sa primeasca raspunsuri de care chiar au nevoie. Daca te plictisesti fa altceva si nu mai pune intrebari stupide.
Fara suparare happy.

| Addiction a răspuns:

Bogdan si nu numai, Petru, Vasile, Ion. big grin

| darielle explică:

EllaZuzu,daca zici ca intrebarea e o porcarie atunci nu mai raspunde la ea.
Ce nu ai mai vazut intrebari de genu asta?
Crede-ma am gasit vreo 1000 de astfel de intrebari si tu de abia ai vazut-o pe prima?

| PetronelaBurlacu a răspuns:

Da o sa aveti si 18 copii da zi sincer esti bip sau ce ai,,,,... pune fata draga intrebari serioase aici nu porcarii

| Deyutzica a răspuns:

POATE SE cearta cu Iulia si te ia pe tine. Daca nu, ghinion.

| BornThisWay_9761 a răspuns:

Nu, o sa se casatoreasca cu mine! laughing

| Roxy1993 a răspuns:

Cu tine? Vise fata, vise!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e Bogdan?