| Quwter a întrebat:

O sa uite vreodată de mine? Daca eu am dezvirginat-o?

17 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Depinde de ce si mai ales cum si cat ai facut!
Dar si de nr partenerilor ei viitori!
De la un anumit nr in sus, retii mai degraba senzatiile si abia apoi si prestatorul!
Se pare ca te cam simti cu musca pe carare, este?!

| whatevernvm a răspuns:

O sa le spune copiilor ei despre legenda dezvirginatorului

| darrio2007 a răspuns:

Te-a uitat de mult. Mai ales daca are deja pe altul.De obicei nu sunt prea incantate la primul raport sexual.

| AFR81 a răspuns:

O sa-si aduca aminte de tine pana gaseste pe altcineva happy

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreabă o, ea stie raspunsul, nu noi.

| Alejay a răspuns:

Depinde, de obicei trece nu trebuie sa fim atat de snobi incat sa credem ca in momentul in care dezvirginam o fata nu ne va uita niciodata laughing e absurd, Daca i-a placut va tine minte o vreme dar Viata continua si ea va avea parte de alte experiente asa ca bineinteles va uita pana la urma...

| RAY a răspuns:

Ma femeia isi jura iubire eterna si a doua zi e cu altul in pat, ele uita extrem de usor chesti de genu

| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ar fi fost daca ne spuneai care-i povestea cu ea si ce s-a intamplat intre voi... acum stiam ce sa-ti raspundem!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa nu te uite, sa-i ramai vesnic in memorie, insa depinde in ce mod o va face deoarece amintirile pot fi : nostalgice, duioase, afective, emotionante, dar la fel de bine pline de groaza, neplacute sau de-a dreptul infioratoare. Incearca sa-ti imaginezi chiar tu fiindca probabil ai idee cum va fi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cand o avea 70 de ani o sa uite si cum o cheama daramite de tine.

| pufulescu a răspuns:

Cam in 3 - 4 luni te uita. E o mica posibilitate sa revina sentimentele dar doar daca esti in preajma ei si te bagi insistent in seama.

| seth2016 a răspuns:

Pe tine s-ar putea sa te uite happy. No offence. Experienta putin probabil.

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca acum e indragostita si prin "a uita de tine" te referi la ai trece dragostea fata de tine, cu siguranta.
Daca nu te referi la asta ^ eu merg pe principiul "primul sarut nu se uita", deci nu va uita cum a fost prima data.

| Kira5854 a răspuns:

O sa isi aduca aminte de tot ce a facut( in conditii de functionare deplina ), dar nu isi va aduce aminte de tine cum erai in momentul ala in ochii ei, ci cum esti in momentul respectiv privit de ea.Dar, ca sentimente, fi sigur ca va uita, daca nu a functionat, sigur era ceva in neregula la voi doi...zic si eu.

| Petru1123 a răspuns:

Probabil nu o sa uite, depinde cum ii s-a parut.

| Quwter explică:

Pai am ajutat-o cu orice a vrut ea...si mi-a zis ea ca m-am comportat frumos cu ea si nu se aștepta sa fie asahappy adică a fost cum trebuie cred eu si nu e o laudahappy ...problema e ca ea daca vroia sa ma uite nu imi dădea Block peste tot si nu se mai uita la postările mele? (Mi-a spus prietena ei ca se uite) si ea are o relație acum ...deci? Poftim v-am povestit