| anonim_4396 a întrebat:

O sa vi se para prostesc, dar in cateva zile o sa am primul sarut, si ...nu stiu ce sa fac.adica cum trebuie sa iti misti limba(nu am gasit alta exprimare)cand te saruti cu un baiat.help.plsbig grin.fundita

5 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*'

uite un site care cred ca o sa te ajute;*

http://www.codrosu.ro/......tat-video/

Sincer stiiu cum sunt acele emotii.Toti am trecut prin asta, asa ca nu poti decat sa astepti sa vina momentul.Atunci nu o sa faci decat ceea ce simti si nu o sa conteze daca iti misti bine sau nu limba:)
succes. te pup;*

| AlleXx5785 a răspuns:

Buna, totul merge de la sine insa trebuie sa stii cateva lucruri.

1.Trebuie sa ai o respiratie proaspata.
2.Cand il saruti imbratiseaza-l.
3.In timp ce buzele voastre sunt in contact cu limba ta explorezi gura lui. Misca limba incet prin gura lui, dar continuu.
4.Cu buzele tale muscai una din buzele lui. O sa se simta bine.
5.Nu iti fie rusine de el si inchide ochii cand il saruti.
6. Dupa ce l-ai sarutat lauda-l si intreaba-l cum te-ai descurcat si daca i-a placut. Daca spune 'da' mai saruta-l o data. Daca are ceva reprosuri spune-i: hai sa incercam.
Sper ca te-am ajutat.

| lutza a răspuns:

Incearca cu o rosie...baga limba in ea si misc-o in toate partile, dar senzualhappy

| FreddieMercury a răspuns:

Dai cu limba ca o elice de boeing, brum brum brum

| edy_3318 a răspuns:

Am 14 ani si nu stiu sa sarut am poate ajuta cienva plzz bagati id meu dj_edy2009@yahoo.com