| mihaeladulcikk a întrebat:

Oare am procedat corect thinking Un baiat care imi este prieten inca din copilarie mi-a spus sa ma culc cu el, eu bineinteles ca am refuzat ca doar nu eram nebuna sa ma culc cu el...mai ales ca nu simt nimic pentru el, iar baietii din ziua de azi doar asta vor.Am 16 ani si sunt inca virgina si vreau sa spun ca sunt foarte mandra de asta, chiar daca prietenele mele incearca sa ma corupa, mama mea este cea mai buna prietena a mea, si m-a invatat sa nu ascult de prietenele mele.

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Nici sa nu te indoiesti! Ai procedat foarte bine! Ma bucur ca mai exista fete ca tine, care sa fie atat de intelepte si de mature! Foarte bine ca mama ta este cea mai buna preitena a ta si e super ca ai invatat ca nu mereu prietenele iti vor binele! In ziua de azi sunt multe persoane rele, care doresc sa provoace unor oamnei nevinovati multa suferinta! Imi place foarte mult cum gandesti si sper ca vei gandi asa mereu! Si eu gandesc la fel ca tine! Ne asemanam, si cred ca avem multe in comun. Doar ca eu am 15 ani... dar asta nu e o problema! Ai grija in continuare de tine! Pupici love struck

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cred că da!

| lolly a răspuns:

Nu draga mea, daca nu simti ceva pentru el no way! nici o sansa,+ ca vrea doar sa te foloseasca. ascult-o pe mama ta. nu-ti irosii virginitatea pentru ca va avea consecinte si te va bantui gandul toata viatatongue

| answer a răspuns:

Hei, nu pot sa cred! Foarte bine ai facut ca ai refuzat si foarte bine faci ca esti virgina! happy Stiu treaba cu "prietenele" care, din frustrare incearca sa te impinga si pe tine sa faci ceva dupa care sa-ti para rau! Este cea mai buna prietenie posibila pentru o fata sa aiba o relatie asa de apropiata cu mama sa care mereu ii va da sfaturile cele mai corecte si cele mai din suflet! Bravo! Tine-o tot asa!winking

| Roxana0606 a răspuns:

Baiatul ala nu se poate numi prieten daca te rugat sa te culci cu el ce naiba au toti?
Obsedatii de sex X-(
Ai facut foarte bine ...mai ales ca nu simti nimic pentru el.
Bravo tie! Cand o sa vina vremea sa te culci cu candva va fi din dragoste!
Si nu asculta de prietenele tale...mama are ceele mai bune sfaturi big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

Sunt doua variante(in opinia mea):
1.Arati destul de bine incat sa-l exciti atat de tare incat sa nu se mai poata abtine si sa-ti ceara asta.
2.Te iubeste si simte nevoia sa-si manifeste aceasta iubire.
Dar probabil e doar un pervers care vrea sa i-o dea prietenei lui din copilarie. Daca ai procedat corect, numai tu poti hotara. Poate ai facut alegerea corecta, poate nu. La 16 ani nu este un mare pacat sa-ti incepi viata sexuala, chiar deloc(cat timp va protejati corespunzator, bineinteles). Fa ce vrei/simti tu.
Ale naibii corupte, dar anunta DNA-ul si se ocupa ei. @bllue, nu esti cumva si sora ei demult pierduta?

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda, m-ai indus in eroare, oricum am editat raspunsul.De unde zici ca esti?@lolly, poate nu vrea doar s-o foloseasca.Ce? Ea nu beneficiaza de act? Dar intr-adevar, virginitatea trebuie consumata cu persoana speciala.
@enverhoxha, toata lumea vrea sex! Si femeile si barbatii si animalele si extraterestrii si orice fiinta vie de pe planeta asta si de pe altele! Sunt unele femei care trag ele de barbati, nu invers.

| enverhoxha a răspuns:

"Băieţii din ziua de azi..." Băieţii din TOATE zilele asta vor! Cam ce propui tu să-şi dorească, aşa, ca să fie mai buni şi mai nobili?
Tu eşti mândră că eşti virgină, dar bieţii de ei nu sunt.

| mihaeladulcikk explică:

Pentru ProjectJackpot vz ca scrie la inceput, dar am uitat semnul intrebarii happy