| BloodyBlade a întrebat:

Oare baietii sufera, plang, au sentimente pentru o fata?(adica ma refer la cei de 16-17 ani)? Noi ne consumam foarte mult... dar oare atunci cand ei se despart de o fata,, speciala" pentru ei fara sa-i spuna de ce s-au despartit...se simt vinovati, plang, regreta, mai au oare sentimente, se mai gandesc la trecut la momentele frumoase?sad

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Da. Toti baietii o fac, chiar daca nu arata aceste lucruri. Suntem oameni, nu animale, deci avem si noi suflete. Daca un baiat nu pateste acele lucruri dupa ce a incheiat o relatie, inseamna ca nu-i pasa de fata respectiva.

6 răspunsuri:
| Alexandrel a răspuns:

Se apuca de baut fumeaza trabucuri isi lasa barba si au un limbaj colorat si cam atat cam asa sunt eu acum

| DeeaMarry a răspuns:

Normal. Cunosc un baiat care a trecut prin aceeasi situatie. S-a simtit foarte rau, foarte confuz, tradat, ranit si a suferit foarte mult.
Si baietii au sentimente, sa stii!

| alexandru1991 a răspuns:

Sincer suferim si noi. Tocmai astazi am patit-o si sincer doare tare. Si noua ne este greuwinking

| Pissy a răspuns:

Da. Si ei sufera. Unii dintre ei ajung chiar la sinucidere. happy. Chiar azi era sa-l am pe prietenu` meu pe constiinta, dar intr-un final ne-am impacat. Dupa o zi intreaga de urlete si plansete. big grin

| Gabriel_Anghel_1986 a răspuns:

Vezi te rog situatia mea!

| MaTrIx8378 a răspuns:

Da, eu unu am suferit dupa "fosta " prietena :-s