| anonim_4396 a întrebat:

Oare cand voi fi si eu fericita? Adica niciodata nu ma place baiatul pe care il plac sad. Am 17 ani nici macar nu m-am sarutat niciodata. Sincer deja ma supara faptul ca vad fete si baieti de 13 ani sarutandu-se pe holul scolii. Din pacate numai de baieti cuplati mi-a placut de cand ma stiu sau de afemeiati sad. Fara misto dar cum sa fac sa ma combin cu baietul pe care il placsad?
Multumesc! Fara misto!

22 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu te mai plange si nu mai dispera.Ai rabdare va veni si elesul tau.Nu esti fata batrana.E normal sa-ti doresti pe cineva dar ai rabdare.Pana atunci iesi cu prietenii tai, vine vacanta, fa-ti cunostinte noi. Distreaza-te!

| onasis1961 a răspuns:

Nu dispera, va veni si timpul tau. Poate esti mai retrasa, mai timida sau mai putin sociabila, BAfta!

| MONYKKKKKKAAAAAAA a răspuns (pentru onasis1961):

Chiar asta-i tare k sunt ft sociabila ma multi prieteni, cunostinte si pur si simplu sunt 4ever alone!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te plîngi de parcă ai avea 40 de ani si ai trăit degeaba, ai răbdare, estidoar o adolescentă incă, m ai ai timp de săruturi.

| JustmeV a răspuns:

Hei. Stii vorba aceea,,, Ce e al tau, e pus de o parte`` sau,, Dumnezeu te pastreaza pentru cineva special''.
Stai linistita, ai toata viata inainte. happy

| Azµre a răspuns:

Nu e nimic ieșit din comun sunt fete care nici la 22 de ani nu s-au sărutat și nu au mai murit. Așa că ai răbdare.

| Demonull a răspuns:

Hai sa-ti zic ceva.stiu o femeie care are 43 de ani si s a maritat pentru prima oara acum 2 luni si a ramas si insarcinata(un exemplu din multe)
Tu ai 17 ani si te plangi? de cand sta fericirea in baieti.barbati..femei? fericirea sta IN :sa traiesti viata si nu doar facand sex.o sa vina si timpul sexului. pupatului pana o sa te saturi.Keep calm and..carpe diem, cum ar fi adolescenta happyinca putin si esti majora. urmeaza o super petrecere no? Puneti prea mult accent pe niste treburi care oricum o sa se intample..de o sa va saturati!

| MONYKKKKKKAAAAAAA a răspuns (pentru Demonull):

Nu vrau sa fac sex, pur si simplu sunt 4ever alone incep sa cred ca sunt blestemata si imi este destinat si fiu singura pentru todeauna!

| Demonull a răspuns (pentru MONYKKKKKKAAAAAAA):

Aha sia ia de 13 ani care se fufu is fericiti? aia sunt retardati..ca nu stiu sa mai faca diferenta intre copilarie si maturitate, copii scapat din jungla...nu este „alone 4ever„..eu mi as dori sa putem sta singuri dar firea umana nu ne lasa deci nu esti „alone„

| τττ a răspuns:

Bună.
Ai viitorul în fața! O să răsară soatele și pe strada ta.O să ai și tu un iubit, odată și odată. Bineînțeles că nu o să mori singură. Cunosc o fata care are 24 de ani și nu a avut niciodată un iubit, nu s-a sărutat niciodată! Dă timpului timp.

| sensualus a răspuns:

Fericirea nu vine doar dupa niste sarutari fie alea si patimase. fericirea vine dupa sentimentul confirmat prin fapte de dragoste. fericita vei fi cand vei simti nu doar cu toata inima ci si cu ratiunea ca iubitelu tau face totul ca sa fii fericita

| StevenMetalhead a răspuns:

Salut.Baieti sunt o droaie, la fel ca si fete.Asa ca nu te teme, te vei saruta cu baiatul cu care te vei intilni de mult timp.Dar sa te combini, trebuie sa-i faci ochi dulci, adica prin semne sa-i arati ca-l iubesti.

| Gαηαmα a răspuns:

Sincer eu as fi mandra in locul tau. unele lucruri sunt mai frumoase cand sunt asteptate si e mai bine sa fie ceva special, da, alea de 13 ani si multe sunt asa vor ajunge niste..nu considera asta un motiv de tristete, o sa ai motive mai tarziu.Si o sa te placa cineva asa cum estihappy

| AlexandraIleana a răspuns:

Draga mea.Hai sa iti zic ceva.Tu faci o gresela mare. daca inca nu esti cu baiatul acela inseamna ca nu te place.Viitorul si destinul iti rezerva totul stai linistita.alea de 13 ani o sa ajunga niste curve si jumate. Lasa ii ok ca tu esti asa mai cumintica ai sa vezi.Si problema cu sarutul nu este o problema. Oricum a saruta nu trebuie sa stii.vine de la sine.Asteapta si o sa ai si tu primul sarut si asa.succes

| CEl8oo a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Curva esti tu bleea, Cum daca eu ma sarut cu prietena mea inseamna ca este curva...

| AlexandraIleana a răspuns (pentru CEl8oo):

Ha? Tu te auzi ce vorbesti? Vorbeste cum trebuie.vezi ca eu nu-s asa prostuta ca si tine.Se vede clar ca ai 13 ani.

| CEl8oo a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Eu sint baiat /..si n-am 13 ani ca sa nu-mi dau seama ce vorbesc, dar inainte ca voi sa ziceti ceva ginditiva ok

| AlexandraIleana a răspuns (pentru CEl8oo):

Ganditi-va* nici sa scrii nu sti!

| spiridusul a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Daca se saruta la 13 de unde stii tu ca vor ajunge niste curve? Nu judeca omul pana nu il cunosti!

| CEl8oo a răspuns (pentru AlexandraIleana):

Hai desteapto! Nu mai face lumea greseli.

| xDirectioner5 a răspuns:

Toate la timpul lor, fiecare isi gaseste un print, nu-ti fa tu griji

| ToatesLaFel a răspuns:

Intr-o situatie de genul ma aflu si eu acum. Nici eu nu stiu ce sa mai fac.