| RAY a întrebat:

Oare ce suflet are o fata chiar nu-i pasa ca o iubesc?

sufera cel care iubeste, cel iubit isi bate joc?

Răspuns Câştigător
| NotToday a răspuns:

Omul sufera, mai vedeti-va de treaba.

5 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Probabil nu mai are suflet ca i l-ai distrus tu...

| RAY explică (pentru 4b):

Eu nu distrug suflete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata sa scrii si nu crezi ca exagerezi? ce e in capul tau?

| AriannaAri a răspuns:

Cred ca duci lipsa de ocupatie avand in vedere intrebarea ta precedenta happy.

| Roxanaaaaa a răspuns:

Buna! Te inteleg perfect. uite cum suntem noi fetele..Cand vedem ca un baiat ne iubesti ca tine la noi, noi nu prea stim ce sa facem cu sentimentele..si mai ales daca am avut o relatie in trecut si acel baiat si-a batut joc de sentimentele noastre noi vrem sa ne razbunam pe altii, si incercam sa ii facem celui ce ne iubeste ce ne-a facut noua acel X in trecut...Ca baiat te indragostesti mai greu, dar si cand o faci ii arati totu si ii offeri totu pe tava.e aici gresiti fiti mai la distanta, arata-i ca o iubesti prin gesturi mici..nu trebuie sa ii aduci luna la picioare..si daca vezi ca nu o intereseaza, insemna ca nu te merita. Sper ca ti-am fost de ajutor:*