| pusyk a întrebat:

Oare cine iubeste mai mult: fata sau baiatul?

Răspuns Câştigător
| Alice_6278 a răspuns:

Moasea me desigur ca fata. oare cine plinge zi si noapte din cauza iubirii? si normal ca noi fetele. dar mai bine amintestetzi kit de mult l-ai iubit pe P...si kit ai suferit din cauza lui. dar lui nu i-a pasat de suferitza ta.asa ca fata mereu va iubi mai mult.:* :* :*

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Depinde cine cade in plasa mai repede, cine e ala care isi pune capul la abator pentru celalalt!

| Arthur a răspuns:

Nu aşa se pune problema, ci : în dragoste întotdeauna unul va da mai mult decat celălalt.

| VodkaCoca a răspuns:

Depinde, nu neaparat fata s'au baiatul, se poate si amandoi, se poate doar fata, se poate doar baiatul, happy. "Sufera cel ce iubeste, Cel iubit isi bate joc" happy Nu in toate cazurile, dar majoritatea.

| Frogie a răspuns:

Mi se pare stupida intrebarea ta, no offense.

| OanaG a răspuns:

Depinde de cei doi love struck

Amandoihappy

| valThina a răspuns:

Atat fata cat si baiatul pot iubi enorm. acum depinde si de personalitatea fiecaruia

| anad a răspuns:

Fiecare iubeste in felul lui si o arata dupa firea fiecaruia. Uneori, la unul dintre ei ii trece sau se diminueaza sentimentul, alteori se amplifica.Totul e relativ si personal.

| Deeiu a răspuns:

Fata, dar si baiatu` iti poate impartasii acelesi sentimente:X
[Parerea meatongue!]

| mariaw a răspuns:

Nu vor iubi niciodata la fel(in aceeasi relatie). Dar difera de la o situatie la alta intensitatea cu care iubesc

| asdffghjjkl a răspuns:

Eu spun ca fata deoarece baietii nu se gandesc decat la sex... acum depinde si de baiatwinking daca e un cocalar vrea doar sex... dar daca e un baiat de treaba etc. te iubeste (cel putin asta cred eu ) happy sper ca te-am ajutat happy

| Bubble a răspuns:

Iubesc la fel.Numai ca nu se vede asa de clar ca lka fata.(la baiat)

| PlAC a răspuns:

Se completeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inima!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul fata iubeste mai mult, si-si ia teapa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde:
intr-o relatie poate sa puna suflet mai mult fata sau mai mult baiatul
depinde de persoana fiecaruia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi, femeile, pentru ca noi ne dedicam in totalitate relatiilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca uneori intr-o relatie baiatul doar isi bate joc iar fata iubeste, dar si baiatul poate iubi la fel. cine vrea sa imi fie prieten id-ul meu este lory_06_97. va pup si succes in relatii
eu cred ca intr-o relatie uneori baiatul doar isi bate joc si fata iubeste, dar si baiatul pote iubi la fel de mult precum fata. cine vrea sa fim prieteni id-ul meu este lory_06__97. va pup si succes in relatii.