| andreeaaa1 a întrebat:

Oare credeti ca ma mai place sau ca ma iubeste pentru ca zicea mereu esti viata mea, te iubesc mult mult, te ador, ma alinta. Oare sa cred sau nu?

5 răspunsuri:
| janynn a răspuns:

Nu trebuie sa crezi chiar tot c spune un baiat. poate sune muuuulte pana cazi in plasa si obtine ce vrea.dk intr`adevar te iubeste, sa-ti dmeonstreze!

Răspuns utilizator avertizat
| Izzﻵ a răspuns:

Buna! e mistocar cred eu straight face nu-l crede isi bate joc de tine. Poate te place fizic dar chestiile alea ti le zice la misto.

| Izzﻵ a răspuns:

@andreea happy buna din nou kiss nu conteaza daca esti dezvoltata dar poate sa vada altceva prin caracterul tau happy crede`ma, ma pricepwinking nu-l crede eu de obicei cand mi se zice asa ceva le spun bine ma bine si plec laughing treaba ta ce crezi kiss sper ca te-am ajutat byee wave happy

| andreeaaa1 explică:

Alexandra14 in legatura cu ce ai spus eu nu prea sunt dezvoltata...