| anonim_4396 a întrebat:

Oare dc prietenul meu tot timpul cand ne intalnim, prefera sa merg eu la el, vrea mai multa intimitate sau e obosit pentru ca are un program de munca obositor? Sunt cu el de 8 luni(eu am 17 ani, el 21) si am mai mers si noi prin oras la plimbare si a venit si el la mine dar de cele mai multe ori prefera sa merg eu la el.Noi inca nu am facut dragoste dar nu stiu care e faza de ma cheama tot la el.Mentionez ca e tandru cu mine, ma respecta si nu incearca nimic din ce nu vreau adica stiti voi. Ce credeti?

4 răspunsuri:
| mrrry a răspuns:

Eu cared ca se simte mai bine la el acasaa e pe teritorul luihappy
Si dk cumva v-ar prinde ai tai sarutandu-va s-ar simte nasoolbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se simte mai in siguranta la el acasa si iubito simtete norocoasa

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e baiat perfect nu stiu de ce dai importanta la un aspect atat de insignifiant!

Intreaba-l pe el mai bine ca noi nu stim ce gandeste el!

Cred ca are impresia ca la el aveti mai multa intimitate...intreaba-l!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se simte mai relaxat acasa la el, in intimitate si mi se pare normal. Nu-l suspecta de ganduri necurate, ca nu e cazul.