| EuEuDeeDeeDeeAaa a întrebat:

Oare ma place? E un baiat cu un an mai mic ca mine, eu cred ca ii este cam rusine sa imi zica ce simte. La scoala se comporta frumos, nu zice nimic daca il lovesc sau ceva, nu da in mine ( mai de mult daca putin il atingeam ma lovea si el, si mai demult nu ma lasa sa strang in brate, iar acum oricat de tare il lovesc incepem amandoi si radem )... Nu stiu. oare ma place?

5 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Bai fetito daca vrei sa afli daca te place nu trebuie sa il lovesti (ca doar nu esti dementa) si el daca nu iti zice nimic daca il lovesti inseamna ca ori te palce ori e un baiat cu bun simt si nu vrea sa bata o fata.Cum doamne iarta-ma sa dai in el pai asa ii arati ca il placi? :-W? Doamne ce tehnica ai si tulaughing mai bine incerca sa te porti frumos cu el si sa nu il mai lovesti ca poate o sa se sature si o sa iti dea o bucata sa te faca una cu pamantul asa ca ai grija.

| EuEuDeeDeeDeeAaa explică (pentru BAIATUL):

Nu ai inteles nimic laughinglaughing mai bine taci.

| EuEuDeeDeeDeeAaa explică (pentru BAIATUL):

Si dupa cce am facut 12 ani box nu imi zici tu mie " ai grija" intees?>

| IonutPutinica a răspuns:

Da,atunci va tachinati cand va loveati unul pe altul, sa stii ca el chiar te place il poti intreba nu e nimic rau in a intreba bft in continuare, Ionut 13 ani

| deea1235457867 a răspuns:

La mine se uita la mine si rade oare ma place?