| paula90 a întrebat:

Oare mai exista baieti care sa nu se gindeasca doar la sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU! toti ne gandim la sex mai mult sau mai putin. Dar totusi exista baieti care nu stau cu fete doar pentru sex... dar sigur si pentru sex.NU cred ca vei gasi tu un baiat care sa nu vrea sa faca sex( sex fiind relatie intima care poate fi intitulata si dragoste ). Adica no o sa gasesti un baiat care sa te astepete 2-3 ani sau o gasesti dar sigur are o problema. Incearca sa fi rezonabila nici sa te oferi dupa 2 zile dar nici dupa 2 ani!
bafta!

26 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Hai nu ma innebuni. Fetele se gandesc la fel de mult la sex, numai ca vorbesc mai putin despre asta.
Oare mai exista fete care sa nu intrebe chestii puerile pe Internet, sa fie echilibrate, educate, mature si inteligente?
Ha! Pa!

| shtephie a răspuns:

Nu cred straight face

| madagascar a răspuns:

Baieti se gandesc la sex mai mult in adolescenta, ulterior cand au un job si o familie, se mai diminueaza interesul, dar devin mai experimentati, deci mai rarut ca-i mai dragut.si femeile se gandesc la sex sau mai bine zis dragoste, acum trebuie sa recunoastem si noi, diferenta e ca de cele mai multe ori femeile se gandesc la partenerul lor ca facand dragoste cu ele iar barbati vad in toate femeile o posibila partenera.eu ma gandesc recunosc, decat sa ma gandesc la tot felul de tampeni, mai bine la ceva ce imi place.

| George1510 a răspuns:

Am observat ca, daca stai si te gandesti la sex, ca baiat nu te alegi cu nimic, ramai cu ochii in soare. Daca intr-o relatie te gandesti la sex nu mai poti pune suflet si astfel totul se duce pe apa sambetei... Dupa parerea mea mai sunt putini baieti care nu s gandesc la sex. Insa cei care inca mai exista trebuiesc pretuiti de iubite. big grin

| alone a răspuns:

Poate doar cei care nu au avut parte d sex pana acum! nu st prea multi care sa nu se gandeasca in schimb st multi obsedati!

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Sincera sa fiu.Nu prea gasesti, trebuie sa stai mult sa'i gasesti.Desi,iti e cam putin frica cand te gandesti la asa ceva.big grin
Bafta,

Ash.

| :X pinky love you :X a răspuns:

Da mai exista, dar trebuie sa stii sai gasesti. Tpti se gandesc la momentul lor dar trebuie sa il gasesti pe cel care te iubeste cu adevarat si care este dispus sa te astepte.

| cristina a răspuns:

Nu cred sincer
toti sunt numai pe interes

| wannabe a răspuns:

Bineinteles cei care sunt de-o schioapa laughing care se joaca in groapa cu nisip

| kurinkita a răspuns:

NU EXISTA baiat care sa nu se gandeasca la sex. NU EXISTA mascul (fie el om, animal, extraterestru, bicicleta, etc.) care sa nu se gandeasca la sex. E in instinctul sau de cand lumea (la fel si la sexul opus, oricat ati incerca sa negati). Se numeste perpetuarea speciei, are ca scop continuitatea speciei (umane, animale, bicicliste, etc.) si nu poate fi facuta altfel decat prin sex (ma rog, mai exista inseminarea artificiala, clonarea si alte tampenii, dar instinctele intotdeauna vor exista, sunt "programate" in adancul creierului, in adancul subconstientului.

| babygyrl a răspuns:

Nu stiu daca sunt asa ceva. Si daca sunt e fff greu sa ii gasesti.

| boyandme a răspuns:

Da...suntwinking

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Oare există femei care să nu se gîndească la bani?

| Axel_9404 a răspuns:

Da mai existatonguelaughing si inca foarte multitongue Nustiu ce vad unii baieti in sexu la vrajeala:-J... o prostietongue nu e tot aia ca atucnia cand o afci din dragostehappy dar pana acolo trebuie sa treci prin multetongue sa fie intelegere, armonie, o relatie okhappy si sexu vine ca o dovada a dragosteitonguehappy deci existatongue...eu am vorbit in numele meuhappy nusitu cum sunt altii

| pauladrian a răspuns:

Asta e doar o generalizare. Sunt si baieti care nu pun accent doar pe sex.

| Girl1234566547 a răspuns:

Mda.aceeasi intrebare o aveam si eu in minte...straight face sincer, sunt satula pana peste cap de toti baietii! eh. dar ne convine sau nu, fara ei nu am putea convietuii.ciudat,nu?

| Florys a răspuns:

Eu nu ma mai gandesc la sex, inainte ma gandeam din 5 in 5 minute.

| Lighto a răspuns:

Un baiat se gandeste la sex cam 80 % iar restul de 20% dragoste, intelegere... etc.

| Adryannn a răspuns:

Sunt si fete care se gandesc, si baietii doar cei tocilari si "baiatu lu` mama"nu se gandesc la SEX

| mk900 a răspuns:

Hai ma nu mai spune... ca voi fetele va ganditi la ponei roz zburdand pe campii...

| Camil_1944 a răspuns:

Si fetele oare la ce se gandesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

YO, YO! Nu ma gandesc deloc la sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici nu am de gand sa fac sex niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am unul in clasa sta ca boul in banca, si in pauza la fel dar cand vede o tipa goala face ochi incrucisati si izbucnete in ras big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ca baiat sunt de parere ca e nevoie de comunicare si intzelegere intre parteneri dupa aia. se trezesc mai multe sentimente cum ar fi iubirea. apoi se poate ajunge inclusiv si la sex. dar la baza este felul in care se inteleg cei doi. asa ca nu putem spune ca sunt toti pe interes. exista baieti care ii intereseaza sa faca dragoste nu doar sex. este o diferenta intre dragoste si sex. dragoste faci cu persoana iubita, sex faci cu cine vrei. Dar in general un baiat serios se orienteaza dupa o relatzie serioasa si il intereseaza sa faca dragoste. e si alt feeling. Oricum. Orice baiat e interesant in felul lui la fel ca si orice fata. nu sunt toti pe interes sau toate pe interes asta e o generalizare aiurea. Exista baieti care prefera o relatie serioas. alti pot prefera asta atunci cand au de gand sa se insoare si pana atunci vor doar aventuri. dar sa fim seriosi ca daca in fata lor e o femeie cu care se poate intelege ramane cu ea totusi si mai lasa aventurile deoparte asta e parerea mea n-am de unde sa stiu exact ...adica fiecare difera de la om la om. poate unora le place intr-adevar asa non - stop cand cu una cand cu alta. aici e vorba de om. poate am spus si anumite chestii aiurea in comm dar eu unu asa am sesizat unele chestii dar poate nu toate sunt asa. dupa cum am zis e in functie de oameni.

| PurpleHeartLove a răspuns:

Da dar foarte putini in Romania.