| Aurelian12345 a întrebat:

Oare mai exista o fata care sa stea cu un baiat fara sa aiba un interes (majoritatea vor doar banisad ).

17 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Man, nu avem timp de minuni acum.winking

| Vizitiul a răspuns:

Oare exista fete care recunosc chestia asta? Mi-e greu sa cred.

| Rukhsandra a răspuns:

Depinde... eu nu caut bani unui baiat
Tot ce-mi doresc de la un baiat e sa nu ma faca sa sufar, sa ma aprecieze, sa ma iubeasca numai pe mine, sa ma respecte, sa ma faca sa rad cand sunt trista, sa fie alaturi de mine cand am nevoie de cineva, sa ma pretuiasca... si tot ce cer eu e ieftin... e gratis
Niciodata nu ma da pe spate un baiat care are bani si vrea ca toate fetele sa cada la picioarele lui prefer un baiat care stie sa ma iubeasca...
Nu toate fetele au ca model in viata pe Bianca Draguseanu sau Bomba Sexy a lui Tanase...nu toate suntem la fel...

| anaid a răspuns:

Nu. toate avem un interes.al meu este sa fiu iubita si culmea...tocmai asta nu amhappy

| Just a kid a răspuns:

F meu pr avea o situatie mai nasoala ca mine...si? eu am tinut enorm la el...inca tin.atata timp cat stie sa se poarte cu mine, sa ma faca sa ma simt iubita nu-mi pasa ca nu da milioane pe cadouristraight face prefer sa simt ca ma iubeste din comportament decat sa "ma scot numa cu cadouri"winking

| Crs a răspuns:

Pai daca baietii vor doar sex si distractie e normal sa vrem si noi ceva laughing

| mikutzzza1000 a răspuns:

Eu cred ca da mai exista, dar din pacat foarte putine... dar sa-ti pun si eu o intrebare mai exista un baiat care sa stea cu o fata fara sa aiba un interes (majoritate vor doar sex)? Asta este fiecare primeste ce merita...

| babygyrl a răspuns:

Cred ca mai sunt dar foarte putine. Eu de exemplu, caut pe cineva care sa ma iubeasca si sa merite dar nu am gasitlaughing. O intrebare :dar sunt baietii care sa nu fie interesati doar sa se culce cu o fata? Eu nu am gasit asa ceva dar mai caut, nu imi pierd speranta.

| paula90 a răspuns:

Da dragul meu exista... unele fete vor doar iubire!

| AlexBitza a răspuns:

Pai tu daca ai fi fata ai ssta cu un baiat care nu are niu-un ban nici ce sa mamance, nu prea cred, sincer acum le dau dreptate fetelor dar nici sa aleagi un baiat doar ca are bani si sa nu il placi sau sa nu simti nimic pentru el, cel mai bine un baiat acre te apreciaza, te place, tine la tine, te iubeste s. a. s. m. d dar care sa aiba cu ce sa te intretina(nu bogat ) pentru ca atat timp cat nu iti poti intretine prietena macar sa ii asiguri strictul necesar, atunci nu o respecti.
O seara buna!

| happiness a răspuns:

Mi se pare normal sa vrei si bani ca doar n`o sa te plimbi cu el de mana prin parc in fiecare zi.laughing

| alexX0otso a răspuns:

E posibil sa mai existe cate unalaughing da distantsa dintre ele e ft marerolling on the floor ft putsine nu au interese

| ganton a răspuns:

La intrebarea asta la voturi ar trebui sa existe si o optiune "Ipocrit" pe langa "Amuzant", "Nefolositor" etc.

| Camil_1944 a răspuns:

Au existat vreodata? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu cred ca mai sunt fete sincere dar nici baietii nu-s mai buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista. dar baieti care nu vor doar sex mai exista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista fete... de exemplu eu dar exista baieti fara interese si doar sa iubeaska? posibil sa existe dar eu am gasit dor cu interes... dar o fata trebuie sa stie sa ii joake pe degete si le dau dreptate bv fetelorkiss asa si trebuiekisskisskiss daca baieti vor interese atunci fetelor hai si noi :p:p:p bvv mult succes in continuarekisskisskiss