| anonim_4396 a întrebat:

Oare mai sunt virgina daca cand aveam 4 ani eu si cu un prieten ne jucam si el mi-a introdus penisul putin in anus? Eram fara chilotei.Si el era inca mic avea vreo 3 ani. Sper ca da!cryingSunt foarte trista pe tema asta.Nu mai stiu exact ce se intamplase dar stiu ca numai in anus. Fara sa radeti! Vreau sa raspunda numai expertii daca se poate va rog! Sunt disperata!cryingTin sa precizez ca nu mai am himenul deoarece la sport mi s-a rupt.

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Pai ce sa spunem, din pacate nu mai esti din ambele puncte de vedere:
-teoretic nu mai esti: caCI NU mai ai himenul intact
-practic s mai logic nu, caci putin neputin, mica sau mare, nu conteaza, ai avut parte de sex anal.
Deci sorry...
Si da, himenul se poate rupe la sport, sau la anumite dansuri, de exemplu' baletul, pentru ceii carora li se pare imposibil

Răspuns utilizator avertizat
| Sოﺁℓε a răspuns:

Tu iti bati joc de noi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ți s-a rupt himenul la sport? Cum dracu ai reușit? Ți-a intrat o bară in păsărică?
Virgină ești din punct de vedere sexual, dar dacă ți s-a rupt himenul inseamnă că nu mai ești. Doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wow,interesanta poveste.
Eu nu sunt experta dar stiu totul despre virginitate.
Deci, Draga mea, virgina esti pana la primul contact sexual.Adica Pana in momentul in care penisul barbatului intra in vaginul tau, nu in anus.Si chiar daca nu mai ai himen pentru ca ti s-a rupt la sport, tot virgina esti.happy
Numai bine.