| chica a întrebat:

Oare o sa gasesc vreun baiat care sa ma iubesca cu adevarat chiar daca nu mai sunt virgina? ce procent as avea? as vrea si parera baietilor

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,asta nu se calculeaza in procente...ce daca nu mai esti virgina? Un baiat daca te iubeste te accepta si asa, nu trebuie neaparat sa fi virgina ca daca te iubeste, te iubeste pentru ceea ce esti tu nu pentru virginitate.Un baiat daca nu te vrea pentru ca nu esti virgina inseamna ca nu te merita.Cu siguranta poti sa ai o relatie si sa fi iubita cu adevarat chiar daca nu mai esti virgina; sunt multe fete care si-au pierdut virginitatea si apoi si-au gasit pe altcineva,ca doar o singura virginitate poti avea,stai linistita.
Eu nu cred ca dragostea consta in virginitate,e adevarat ca baietiilor le convine ca fata sa fie virgina,dar daca tin cu adevarat la o fata, nu pun pret pe asta.
Ce, acum daca nu mai esti virgina crezi ca ai sa ramai singura toata viata?! Nici vorba!

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Buna intrebare !

| Vali87 a răspuns:

Nu fi ingrijorata ca nu o sa te iubeasca, poate esti influentata de anturaj dar stai linistita. Eu am 24 de ani si nu as tine cont de o fata dc e sau nu virgina. Daca mie imi place o plac asa cum este ea virgina sau nu. Poate mai sunt baieti rautaciosi care sa zica asta asa ca sa necajeasca fetele. Nu-i mai baga in seama pe aia. Adica ei sa se "distreze" si fetele nu? Ce naiba e o prostie! Nu te mai framanta, fii fericita ca ai invatat si cand o sa intalnesti baiatul visurilor tale o sa va simititi bine amandoi nu o sa mai pierdeti timpul ca unu stie si celalalt nu. Ia-o asa dc vrei.

| UninspiredName a răspuns:

Ce treaba are iubirea cu faptul ca nu mai esti virgina?raised eyebrows daca o sa fie o sa gasesti pe cineva care sa te iubeasca daca nu, nu.
asta e...vezi'ti de viata

| play4girls a răspuns:

Dar cine tia bagat astfel de filme in cap? nu are nici o legatura virginitatea cu gasirea partenerului.eu apreciez(si cred ca majoritatea)experienta, acum nu mai umbla nimeni sa caute ''trofelul deflorarii''(nu de alta dar oricum nul mai gasestilaughing )! noi cautam persoana care se ne completeze nu sa ne dea batai de cap invatandule cum sa-si faca treba.paterea mealaughing.ai un procent de 100% bafta!

| AWonderfulDay a răspuns:

Da` ce le pasa baietilor de asta?
Daca thu ai vr sa o faci... ai facut`o.
Treaba tha
Yo daca as fii baiat sincer daca ai fii po gustu meu m.as combina chiar daca nu mai esti o Virgina.
Daca nu mai esti inseamna ca nu te poate fraierii asa usor baieti, sh sti ce te asteaptatongue
Nu te ingrijora cine te place te place si asawinking

| newname a răspuns:

Poate ca o sa gasesti numai ca nu e garantat si daca persoana care o vei gasi va afla ca nu mai esti apu numai sex va dori dupa cum stiu toti baetii is daoresc ca partenera sa fie prima in pat sa nu avut cu nimeni contact sexual dar nu-ti fa griji oricum vei gasi persoana care te va iubi cu adevarat

| andra_3498 a răspuns:

Normal ca o sa gasesti:d...Ai rabdare sa-ti apara in cale si ai grija cu te culca cu oricinebig grin:*

| Absynt a răspuns:

Nu cred ca e un motiv intemeiat pentru cineva sa nu te placa pentru ca nu mai esti virgina. oricum in zilele astea greu mai gasesti o fata care sa fie virgina. stai linistitawinking