| danonino1de1capsuni a întrebat:

Oare prima dragoste se uita? pai sa va povestesc:-|...Acum un an eram a 8a si aveam in clasa un baiat, eu aveam prieten atunci, in fine intr-o zii imi zice pe mess colegul meu ca tine la mine, ca nu mai suporta trebuia sa-mi zica, ca nu mi-a spus pana acum pentru ca aveam prieten si nu vreia sa se bage intre noi etc.chatterbox, eu pe moment nu am stiut ce sa-i spun, chiar daca relatia mea nu mai mergea. Dar nu mi-a cerut sa fim impreuna si a facut bine cred pentru ca aveam prieten era logicbig grin. Am ramas prieteni, dupa aia eu m-am despartit de prietenul meu, si ciudat este ca colegul meu atunci imi spunea ca tine la mine, ca siar da viata pentru minechatterbox bla bla... Dar numai atat adica putea sa zica si el daca vreau sa fim impreuna nu? dar nu a spus nimicstraight face, apoi s-a combinat cu o colega de la mine din cls urata:@ a zis ca la combinat sorasa p messchatterbox, ca nici nu sau sarutat. Mda, ok.la banchet am stat tot timpul impreuna dar dupa aia am rupt orice legatura nu am mai vorbit. Acum cand am inceput liceul am reluat legatura, de fiecare data cand ma vede ma pupa p obraz:X, pe mess imi sp scumpa:X. draga.chatterbox, deci voi ce credeti? eu nu cred ca a uitat tot ce spunea ca a simtit in generala, mai ales ca m-am schimbat mult de atunci(in bine), aaa si am uitat el a avut prietena vara asta si eu la fel:-| funda.scuze pentru greseli si pentru loooooooong story

Răspuns Câştigător
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Poate ca e timid. dc nu`i spui u : uite daca vrei sa fim impreuna, spune`mi ca eu nu mai am prieten si ...vezi u natongue
poate el crede ca sunteti doar amici sti.si trebuie sa faci u mai intai acest pas :*

4 răspunsuri:
| Piㄨㄨy a răspuns:

Poate e prea timid ca sa te intrebe daca vrei sa fii cu elhappy
daca inca vorbiti si va intelegeti bine, incearca sa faci tu primul paswinking
mult succes si apropo... daca el chiar tine la tine si u faci cum team sfatuit, exista maaaari sanse sa formati un cuplutongue
funda?puppy dog eyes

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Dka ar fi fost asa inebunit dp tine tiar fi spus odata pentru totdeauna... fatoooooooo vrei sa fii cu mine?, dar nu ti-a spus deci nu stiu e putin ciudat baiatu astahee hee

| ankaa a răspuns:

Wwwoow ciudat baiatu` te palce e logik numai ca poate crede ca u vrei sa fiti doar prieteni:* ork bafta bye :* funda :D?

| andra_5726 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre asta, intreaba-l ce sentimente are pentru tine si poate poate... E foarte probabil ca el sa fie putin timid sau nesigur la gandul ca il vei respinge.