| anonim_4396 a întrebat:

Oare sa fie timid? Astazi cand a trecut pe langa mine a lasat privirea in jos [pamant] si nu m-a salutat, [de obicei ma saluta]

Răspuns Câştigător
| silver19 a răspuns:

Nu cred, poate trece printr-o perioada mai urata...asa sunt si eu cateodata dar asta nu inseamna ca sunt timid, no waywinking mai ales daca spui ca inainte te saluta.

5 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Probabil ca a avut o zi mai proasta sau ceva de genu
ar trebui sa vorbesti cu el in cazul asta, poate il ajutiwinking

| vitioc a răspuns:

Poate ia asteapta ceva de la tine dar tu nu faci nimic...

| lollipop127 a răspuns:

Eu cred ca da.Am patit si eu asa...se simte intimidat de tine... e ok se intampla daca e la inceput

| dyddyyyx18 a răspuns:

E posibil sa nu fi fost in toane bune, ca zici ca de regula te saluta.

| Ea12345 a răspuns:

Daca te saluta pana acum, nu este vorba de timiditate, daca era timid nu te saluta niciodata. Poate a fost suparat, sau nu te-a observat, sau pur si simplu nu a avut chef azi.Maine...poate il saluti tu.happy