| dianagirl a întrebat:

Oare sunt insarcinata? acum 2 saptamani am facut sex protejat cu prietenu meu si nu sa descarcat nimica si pe data de 10 trebuia sa-mi vina ciclul si nu mi-a venit pana astazi ma simt ametita si imi vine sa vomit ce am?

7 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Prezervativul protejeaza 99%. deci chiar daca la folosit corect tot e o sansa mica...dar pentru o zi nu trebuie sa ti faci griji. Fa-ti un test de sarcina peste o saptamana cel tarziu ca sa ai timp sa te gandesti ce vei face mai departe.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Daca a folosit corect prezervativul nu ai de ce sa te ingrujorezi.

| yasser25 a răspuns:

Da, categoric!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Iti cresc sanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a intarziat o zi. Ar trebui sa-ti faci griji daca nu-ti vine 1 luna.dar, mai bine ti-ai face un test de sarcina.

| dianagirl explică:

Mi-am facut un test de sarcina si mi-a iesit o liniuta atat ...si ciclul tot nu mi-a venit ce sa fac?

| edith_1596 a răspuns:

Faci test de sarcina.11 lei.si e sigur raspunsul pe care acesta ti-l va dat.nimic mai simplu