| Chocolateangeeeel a întrebat:

Oare tampoanele ob largesc vaginul? Mi se par super ok, nu se compara cu absorbantele.

3 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu il largesc...dar fi atenta sa il introduci cum trebuie altfel te jeneaza si il simti in tine...in primele zile de ciclu daca le folosesti puneti si absorbant de siguranta sa nu te patezi cam vreo 3 zile apoi nu iti face grij, pentru ca atinci cand e plin il simtiwinking

| CRISS69TM a răspuns:

Oare penisurile care intra in vagin il largesc? cam aceeasi intrebare ar fi.cu un singur raspuns.nu!

| OSimplaFata29 a răspuns:

Tampoanele ob nu largesc vaginul deoarece vaginul este foarte elastic happy