| ownuoana a întrebat:

Of buna TPU` sunt dezamgita de mine azi ...am numai ghinion in dragoste sincerlaughing m.au placut multi baietii dar eu nu i.am putut place si cei pe care ii plac nu stiu daca ma placsad of ce viata de... am eu sad ccred ca o sa raman singura toata viata`sad

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

E o vorba de mai demult... Daca nu poti fi cu cine vrei tu, fi cu cine te vrea.Ai destul timp in viata pentru o relatie, nu te grabi si stresa din cauza asta

3 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Nu te gandi asa. Nu ai sa ramai singura toata viata. Toate la timpul lor stii? Pana la urma vei avea si tu noroc in dragoste,nu doar ghinion si atunci vei rade de momentele astea. Asa ca, gandeste pozitiv si zambeste mereu, ca nu stii cine se va indragosti de zambetul tauwinking

| Sburatorul a răspuns:

"cred ca o sa raman singura toata viata`sad", de ce sa crezi asta?
Intr-un final o sa iti gasesti tu partenerul ideal. big grin Capul sus si totul va fi bine big grin

| ownuoana explică:

As da fundita la toti treisaddar nu se poate dau la cine a fost primulhappy