| Ugleadani a întrebat:

Ofer funda!
Am ejaculat, m-am șters și penisul a rămas uscat și fata mi-a atins penisul deși m-am șters și după ce mi-a atins penisul și-a atins chiloții ei în zona intima, poate rămâne în cazul asta gravidă? Deși nu era urma vizibilă deloc de lichid sau chiloți umezi. Ofer funda.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu o simpla cautare pe Google poti afla cum se poate instala o sarcină.
Copii naivi!

| Violleta2022 a răspuns:

Cu chilotii, perdeaua, prosopul, apa din cada sau wc NU se poate lasa o femeie gravida!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se poate întâmpla nimic, cu hainele pe voi, nu mai fi paranoic.