| Ugleadani a întrebat:

Ofer funda, am ejaculat și am avut sperma pe mâini și m-am șters și după o oră jumate am băgat mâna în vaginul unei fete, e posibil sa fi rămas în acest interval de timp sperma pe degete încă în viață? Deși doar m-am sters și la o ora jumate mai tz am băgat degetul in vagin mă tem sa nu fi existat sperma in viața...
Cat este sperma viabilă in contact cu aerul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urat comportament!
sa tot bagi mainile in vagin fetei pana ii produci infectii.

| Miruna333 a răspuns:

Nu. Doar de la sex ramai gravida. Nu de la degete. Poate pare ușor sa rămâi, dar nu e chiar așa.

| Miruna333 a răspuns:

Apropo, nu o asculta pe Violleta, asta e împotriva la fingering. Bucurați-va de viața.