| Andreisimionescu12 a întrebat:

Ofer FUNDA!
Am făcut duș apoi am pus prezervativul și am făcut-o protejat Mi-a venit și mi-am dat drumul înafara ei în prezervativ, și m-am dus la baie m-am spălat foarte bine pe mâini și pe penis cu apa caldă și șampon m-am șters si m-am dus in camera mi-am pus prezervativul și am făcut-o iar. teama mea este sa nu fi ajuns cumva după ce mi-am scos prezervativul sperma pe co*ie..stiu că pare ironic dar nu glumesc oare mă stresez degeaba grup TPU?
Nu există oare șanse să fi rămas sperma pe undeva? După ce m-am spălat m-am șters ff bine și iar protejat ofer funda!

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In fiecare zi apare o astfel de intrebare pe TPU si toti cu aceeasi anxietate
nu, nu a ramas nimeni insarcinata!

| dullcat a răspuns:

Te stresezi degeaba.Iar in zona intima se foloseste sapun intim, nu sampon.

| Cosmin3412 a răspuns:

Moșule ai pus intrebarea asta de cel puțin 3 ori in ultima săptămână. Chiar esti dus cu capul de nu stii niște chestii elementare?

| ElenaRaducan a răspuns:

--m-am spălat foarte bine pe mâini și pe penis cu apa caldă și șampon m-am șters--
Pe dinti te-ai spalat?

| RaspunsulZilei a răspuns:

Stai linistit nu s-a intamplat nimic maxim ramane gravida