| dudu10e a întrebat:

Ofer funda!
Am făcut-o cu a mea, neprotejat dar nu am ajuns nici măcar în punctul să-mi dau drumul. A spus sa o scot și să o frece Până îmi vine, am scos-o și mi-a frecato 2 minute până mi-am dat drumul pe burta ei.
Dar totuși mă tem că ar fi rămas am făcut-o pe 18-19 și pe 29-01 ar trebui sa-i vina ciclul.
Nu am avut ejaculare anterioară deloc.
Ofer funda celui mai specializat am 19 ani eu și ea18 nu suntem copilași.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma ala nici nu a fost decat un sex patetic, cu atata laba facuta, de la care evident nu poate ramane gravida.
Iar ciclul nu i-a venit fiindca il are de tip NEREGULAT.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu sunteți copilași, dar minte fix câtă au ei, aveți și voi.
Nu are cum să rămână gravidă de la o labă.

| andreierdna91 a răspuns:

"nu am ajuns nici măcar în punctul să-mi dau drumul" - nici măcar? cum adica nici măcar? ma rog
la 18-19 ani nu sunteti copilasi, dar nici prea experimentati nu pareti.
Este clar ca voi trebuie sa folositi prezervativul - la experienta voastra fix copil va trebuie acum.
Ce e asa complicat in a folosi prezervative? (am vazut durex - 3 la 10RON nu cine stie ce brand dubios care se rupe)
Educatie sexuala, anatomie - Youtube, nu po**hub.