| dudu10e a întrebat:

OFER FUNDA!
am făcut-o cu prietena mea neprotejat, am bagat-o și am scos-o vreun minut atât maxim!
După am scos de tot și am frecat o înafara ei vreo 2 minute și mi-am dat drumul pe spatele ei și am sters-o asta a fost tot! dar mă tem că poate rămâne gravidă că am bagat-o fara prezervativ deși nu mi-am dat sperma in ea nici in zona intima și nici nu am avut ejaculare anterioară de cel puțin 30 de ore dar mă tem... îmi fac griji degeaba? TPU ofer funda!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te teme. Dacă nu ai ejaculat în ea, nu poate sa rămână gravida.

| Madaxo97 a răspuns:

Daca nu ai avut ejaculare anterioara și ești sigur că te-ai abținut corect, nu rămână gravidă.

| Alexia87991 a răspuns:

Cu siguranță nu!

| AlexiTo2339 a răspuns:

Mare grija

| RobyDeLaTandarei a răspuns:

Sa ma anunti cand e botezu