| Ugleadani a întrebat:

Ofer funda.
Buna
După ejaculare, m-am șters pe penis și atâta, sunt șanse să rămână sperma pe penis doar daca m-am șters, și după 5 ore am pus mâna pe penis și am băgat în vagin degetul unei fete, no hate, am 19 ani e o curiozitate mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, o sarcina nu se poate produce in felul asta, dar o infectie vaginala da.
In plus, un penis murdar de sperma uscata miroase oribil iar sperma uscata (smegma) produce iritatii si infectii nu doar tie ci si femeii cu care ai sex sau o atingi cu mainile murdare.

In caz de nu stiai este bine sa inveti: este recomandat ca dupa sex sau masturbare sa te SPELI cu apa calda si sapun pe organ si prin faldurile lui, pentru a elimina orice irma de sperma care se va usca pe penis, iritandu-l si infectandu-l.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu se poate întâmpla nimic cu ce ai descris tu, zero șanse de sarcină.

| simplaexsistenta a răspuns:

N-are cum sa rămână gravida

| Delyae a răspuns:

Nu.