| dudu10e a întrebat:

Ofer funda.
Daca partenerul meu a făcut-o cu mine neprotejat înainte să facem a făcut baie, și nu avuse ejaculare de cel puțin 38 ore, am făcut-o neprotejat puțin după a scos-o afara și a început să o frece și a dat drumul pe mine pentru că eu așa am vrut în acest caz nu se poate forma o sarcina, cine cunoaște poate să-mi spună dacă stau degeaba cu griji sau nu, mulțumim pentru eventuale răspunsuri.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu esti insarcinata stai linistită

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum vo fi norocul

| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a raspuns deja la intrebarea asta:

https://www.tpu.ro/......drumul-pe/

| Delllla a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt un cuplu.

| dudu10e explică (pentru Violleta2022):

Pai ar trebui sa-mi vina ciclul pe data de 28-29.
Și am făcuto pe 18-sau 19 nu știu exact nu știu ce perioada eram, dar nu a scăpat deloc sperma că a zis că nici măcar nu a ajuns in punctul să simtă sa ii vina, sau că se aproprie ejacularea, și I-am zis sa o scoată, și să o frece și a frecato și și-a dat drumul pe burta mea...și atât a fost totul

| Violleta2022 a răspuns (pentru dudu10e):

Chiar nu te inteleg...de ce niaba faci sex atat de riscant, doar ca sa-i staisfaci lui madularul din pantaloni?
Nu te protejeaza, nu te satisface, nu-l doare nici in pix de tine, la ce naiba stai cu asta?

| Emilian65 a răspuns:

Dacă spermă nu a întrat în vaginul tau si nu erai în perioada fertila, nu poți sa fii gravida.

| dudu10e explică (pentru Emilian65):

Pai ar trebui sa-mi vina ciclul pe data de 28-29.
Și am făcuto pe 18-sau 19 nu știu exact nu știu ce perioada eram, dar nu a scăpat deloc sperma că a zis că nici măcar nu a ajuns in punctul să simtă sa ii vina, sau că se aproprie ejacularea, și I-am zis sa o scoată, și să o frece și a frecato și și-a dat drumul pe burta mea...