| dudu10e a întrebat:

Ofer funda.
Daca partenerul meu a făcut-o cu mine neprotejat înainte să facem a făcut baie, și nu avuse ejaculare de cel puțin 38 ore, am făcut-o neprotejat puțin după a scos-o afara și a început să o frece și a dat drumul pe mine pentru că eu așa am vrut în acest caz nu se poate forma o sarcina, cine cunoaște poate să-mi spună dacă stau degeaba cu griji sau nu, mulțumim pentru eventuale răspunsuri.
Pai ar trebui sa-mi vina ciclul pe data de 28-29.
Și am făcuto pe 18-sau 19 nu știu exact nu știu ce perioada eram, dar nu a scăpat deloc sperma că a zis că nici măcar nu a ajuns in punctul să simtă sa ii vina, sau că se aproprie ejacularea, și I-am zis sa o scoată, și să o frece și a frecato și și-a dat drumul pe burta mea...și atât a fost totul

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai siguranta promisa cand nu folosesti prezervativ indiferent ce iti spune el, daca nu ejaculez dar secret lichid seminal fiind excitat tot contine spermatozoizi, chiar daca sansele sunt mici sa ramai de la acel lichid nu inseamna ca sunt inexistente, nu iti poate confirma nimeni 100% ca esti in siguranta, daca totul trece cu bine si nu se intampla nimic data viitoare folositi protectie nu mai riscati.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu!
Recomand totusi sa invatati sa folositi prezervativul si tu sa nu mai accepti sex de 2 minute, ca-i cel mai patetic si mai frustrant sex, sa te uiti la el cu si-o scoate si o freaca.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă a ejaculat pe burta ta, nu poți sa ramai gravida.