| Ameliedream a întrebat:

Ofer funda.pentru un sondaj de opinie:ce parere aveti despre minorele virgine care fac sex oral? ofer FUNDA.astept parerile voastre

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Dacă ar face sex vaginal și ar ajunge gravide și ar avea copii înainte de 18 ani ar fi mai bine?!
Trebuie gândit și în sistemul, care este răul cel mai mic!

| liviu42 a răspuns:

Nu doar minorele fac sex oral. Si daca o fac, poate ca vor sa-si pastreze virginitatea acele care sunt virgine. Multe o fac prima data din curiozitate si la o mare parte din ele devine ceva excitant.

| MititiCa a răspuns:

Pai, daca ele asa considera ca ies in evidenta, punandu`si toata puritatea lor in joc pentru un moment de placere e treaba lor.
Sincer NU am nicio parere despre ele. Fiecare face ce vrea cu viata lor. Dar din punctul meu de vedere NU AS FACE`O indiferent ca m`ar parasii resfectivul asa zis "prieten" sau nu.
Multe o fac pentru ca poate asa atrag mai multi baieti.
Fetele respective NU AU RESPECT fata de sinehappy.
parerea meabig grin

| maradi3 a răspuns:

Fiindca astfel isi arata faptul ca tin la baiatul respectiv insa nu-si doresc sa fie deflorate de la o varsta mica! Mai poate inteveni si faptul ca de la un moment dat,chiar devine o placere sa vada cum baiatul se"inmoaie"in gura lor! Ori,ele vrand sa faca in vreun fel sex,au si teama fata de parinti care,daca le-ar duce la un control ginecologic, mujitza nu poate fi depistata acolo, pe cand"starea virginitatii"da!laughing

| Radu_2790 a răspuns:

Ce pot zice despre minorele care fac sex oral:"God bless them:X:X:X"

| albina a răspuns:

Nu sunt chiar virgine. sunt oarecum ''patate''

| ingerash_8177 a răspuns:

Din moment ce fac orice fel de sex nu mai sunt virgine.
si chiar daca nu suntem de acord, nu putem face nimic, foarte multi adolescenti isi incep viata sexuala de la varsta de 14 ani (LOL :-o ) ceea ce este ingrijorator.