| Danielyygg a întrebat:

OFER FUNDĂ! Vad des întrebările astea...
După ce ți-ai dat drumu cât sta spermă pe un șervețel?
Sau după ce Teai șters de sperma pe mana mai poate fi rămas spermă în urma ștergerii pe mănă? Ofer fundă????

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sta pana cand se descompune servetelul. Daca te referi la cat traiesc spermatozoizii din lichidul seminal pe servetel sau alte suprafete, atunci raspunsul e 5-10 minute maxim.Cand se usuca nu mai traieste nimic.Probabil ca da, ramane sperma pe degete, de aceea trebuie sa te speli cu apa si sapun.Dar asta nu inseamna ca mai traieste ceva pe degete, dupa ce doar te-ai sters, deci stai linistit.

Daca ai vazut intrebarile, nu ai vazut si raspunsurile? Sau te referi la alt site, nu TPU?

| Danielyygg explică (pentru dullcat):

Dacă eu mam șters de sperma pe mâini cu ceva haină fină pana da dus spermă de pe mâini și mi au rămas mainele uscate nu cred ca mai sunt șanse sa fi rămas spermă nu? Pe mainele mele...singura nelămurire a mea.

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru Danielyygg):

Nelamurirea mea este de ce tot repeti intrebarea.Nu am de unde sti ce mai era pe degete si ce nu.Chiar daca ti-a ramas sperma, nu mai traia niciun spermatozoid.Repet, acestia mor cand lichidul, adica sperma, se usuca.

Nu stiu daca esti constient, dar sperma este adesea gasita sub forma de urme in camerele de hotel etc.Deci nu e destul sa stergi si gata, dispare in mod magic.Trebuie spalata suprafata.

| dullcat a răspuns (pentru DracuIa):

Vad ca mi-ai ascultat sugestia si ti-ai schimbat numele.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| dullcat a răspuns (pentru DracuIa):

Du-te si troleaza in alta parte.

| Miruna333 a răspuns:

Ti s-a raspuns de multe ori. Nu exista sanse.