| DaDaDa a întrebat:

Off.happy Deci. imi place de un baiat, cu care vb pe mess mereu, si imi spune ca sunt ca sora lui.La inceput i-a placut de mine, dupa de colega mea de banca, care acum a renuntat la ea.Nu stiu cum sa-l intreb daca ii place de mine.Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Hey..lasa-l pe el sa umble dupa tine ca un catel laughing! vorbeste in continuare cu el pe mess si poate vor iesi ceva scantei. smug!

| DaDaDa explică (pentru BeAmazing):

Poi..ieri am alfat ca ii plk de mine, dar nu stiu dc nu mai cred ca simt ceva pentru ellaughing..nush..cand imi plk cad nu-mi plklaughing

3 răspunsuri:
| Deiiuu a răspuns:

Usor. Ai spus ca vorbesti foarte mult cu el pe mess, nu? Atunci ce ar putea sa se intample daca tot pe mess i-ai spune ca-l placi? Sau poti prin intermediu cuiva. Daca te considera ca o sora simte ceva pentru tine. Trebuie sa faci primul pas:*

| DaDaDa explică (pentru Deiiuu):

Of..greu.Nu baietii fac primul pas?happy