| Dominicc a întrebat:

Off... Mai stiti povestea mea cu fata aia?

Azi dimineata am primit un mail de pe id ei (i-am trimis si eu mai mai demult sa o intreb cum se simte si etc) si era semnat de nasa ei.

Mi-a spus ca ea stie povestea noastra, ca gabriela(fata) e internata de 1 luna jumate in spital. Ea i-a transmis ce am scris eu in mail si a spus ca si ei ii este inca dor de mine. Apoi mi. a spus ca a vazut-o ca e trista, nu are nici ea stare dar trebuie sa se calmeze ca numai asa se face bine. Mi-a spus ca pe un sfat ca ea stie pov noasra si sa nu o mai caut si sa las sa ma caute ea cand termina cu spitalele. Ca esti bolnava rau.

Apoi mi-a spus ca si ea imi trimite multi pupici, un sicer Te iubesc si sa am grija de mine.

Ma cam dat peste cap. Eu nu mai suport asa.

Am hotarat sa plec la ea. M-am interesat si sambata seara la ora 22 am un autocar care pleaca spre constanta. Ajunge la 5 dimineata acolo. Apoi am decis sa caut spitalu si sa ma interesez acolo de ea. O pot gasi dupa numele de familie nu?

Macar sper sa se simta mai bine daca ma vede. ce ziceti? eu am suferit 2 luni dar dupa ce am mai auzit asta m-a impins si mai rau ianinte.

Sper sa se bucure ca voi fi acolo. Sper numai sa ma lase sa intru in spital dimineata. Si ma intorc seara inapoi.

E cineva din constanta pe aici? poate ma ajuta si pe mine putin acolo. Rog frumos

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi ce faci cu fata sa nu te inselewinking

| User a răspuns:

Chiar avem fete de prosti? Du-te, casatoreste-te cu ea, si cu asta bastastraight face Nu castigi nimic daca ne tot pisezi cu intrebarile tale, care culmea, is la fel.

| Acvila a răspuns:

Te felicit si sper ca ea sa isi dea seama ca o iubesti ...nu toti ar face asta in locul tau.bravo.

| mihaela_7412 a răspuns:

Nu sunt dar iti urez succes si tie si ei multa sanatate sper sa fiti bine

| Anonima3127 a răspuns:

Ar fi un gest frumos din partea ta, sigur se va bucura de prezenta ta.Cata iubirea, ar trebui sa fie foarte fericita ca te are pe tine si ca o iubesti asa de mult. Sper doar ca aceasta dragoste este reciproca, si ea te iubeste la fel de mult cat o iubesti tu pe ea.

Mult succes si sa fiti fericiti.

Astept vesti despre cum a decurs intalnirea voastra :*

| Dania Meitoiu a răspuns:

Sigur o sa se bucure cand o sa te vada. Eu nu sunt din Constanta, dar si eu iti urez succes, asa cum spune si @Mihaela si multa sanatate fetei, sa se faca bine si sa fiti fericiti impreuna.

| Andra_6228 a răspuns:

Vezi sa nu fie o farsa...sau un joc.nu stiu exact.Cred ca cel mai bine este sa o suni inainte, nu ca sa i zici ca mergi la ea, ci doar sa te convingi ca e in spital.etc.Multa bafta!

| oriflame_9415 a răspuns:

Pai poti intra pe internet cauta nr de tel ale spitalelor din constanta suna si afla la care este.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da dovadă a iubirii ce i-o porţi. Eu cred că va aprecia foarte mult gestul tău. Multă baftă!