| ucabebelusha a întrebat:

Offf. Am windows 7 si nu imi pot instala gimp. Am incerkt toate felurile de program ba chiar si sa il deschid tot cu windows 7 insa nu merge. Va rooooooooooooooooooooooooooooooooooooog ajutati-ma. Il vreauuu mult de tot. Imi trebuiemult de tot. Cel care da cel mai bun raspuns ii dau funda. App. stiu ca gimp merge doar pentru xp dar eu vreau pe windows 7. Sczzz de categorie. Haii plzz dati raspunsuri.

1 răspuns:
| RaulRaul9 a răspuns:

Aicia e din vina cands titi instalt windows-ul trebeie setat pe limba engleza nu pe romana doarece sun unele porgrame care nu cintesc limba romana si nu itit merg trebuie sa il reinstalezi sua sa imi bagi XP-ul ca aicia depinde si la ce folosesri calcul...