| Alina21n a întrebat:

Ok, acesta este un favorlaughing Stiu ca suna ciudat, dar o prietena m-a pus sa scriu de pe contul meu urmatoarea intrabrerolling on the floor are prieten de 3 luni, si de fiecare data cand se vad el vrea sa se mozoleasca, iar ea nu stiu cum sa-i zica? ceva sfat? Daca se poate din partea baietilorbig grin?

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cum sa ii zica ce?
Mai intai ai putea sa te exprimi asa incat sa intelegem unde bati.
happy

| Razvan a răspuns:

Brb, la vomitat
Bai, ce dracu inseamna mozol?thinking Voi ati auzit de french kiss?
Mozol parca ar fi cartofi prajiti cu garnitura de sobolan:-&

| gigiro a răspuns:

Poti fi mai clara?

| GyeBaek a răspuns:

nu inteleg.

| biBii07 a răspuns:

Deci nu are rost sa te ascunzi, recunoaste ca acea prietena esti tu pentru ca suntem aici sa ne ajutam reciproc.
Dupa aceea incearca sa fii mai explictia sa intelegem si noi ceva.
Ocheiiiii?

| ancutsa410 a răspuns:

Ce sa-i zica? ce nu stiu ea? sau ce?

| Anonim_5618 a răspuns:

Siii? are/ai prieten! ce vrei altceva? pupic asa ca la clasa I?hee hee

| NoMusicNoLife a răspuns:

Hey eu sunt o ff buna prietena de-a Alinei21n tongue si cred ca stiu despre ce persoane este vorba. [ m si c ]? in fine. Poate ar trebui sa-i spuna ca inca nu e pregatita sa o faca. Sa mai astepte putin [ el ] pana relatia se va mai "suda", si atunci poate ea va accepta. Deasemenea daca tot o bate la cap cu asta poate ca nu o sa mai vrea sa o faca deloc.

Asa ca sfatul meu: sa mai astepte putin, iar cand ea va vrea, sa spuna si sunt sigura ca baiatul va fi de acord rolling on the floor

Succes! si te pup :*:*:* :X:X:X:X

| blondabex a răspuns:

Aham deci aceea prietena esti tu?laughing))))))))))))

| Andrey_3199 a răspuns:

big grinbig grinbig grinea ce sa-i zica ca vrea mai mult? asta e normal baiiatul o place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughingrolling on the floorlaughing de obicei in relatii se vorbeste foarte mult, daca fata nu comunica nu are ce face, trebuie sai spuna fara jena, e greu, dar asta e :* succes din partea mea prietenelei tale big grin

| Metin2GXmaster a răspuns:

E simplu! Poate sa il intrebe pur si simplu sau daca nu e el timid sau ea sal sarute sa vada ce spune