| lavynika a întrebat:

Ok... Buna... V-a durut prima data cand ati facut sex?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este normal dar nu iti face griji, nu este chiar atat de rau.conteaza foarte mult partenerul si preludiul.

13 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Depinde de organismul tau si de cel care e langa tine, nu este o regula sa doara.Eu nu am avut probleme de nici un fel, te lasi dusa de val si va fi ok.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Acum depinde de organismul fiecaruia neah acum asta e se mai combina si durerea cu placerea

| M.J. a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaa

| Instinkt a răspuns:

Nu o sa doara o sati plk

| lavynika explică:

Eek...intreabarea mea incepe cu ok dintr-o greshala...nu mi-am dat seama...2.am cautat intrebarea si nu am gasit-o... 3, mersi pentru raspuns

| eek a răspuns:

1.intrebarea ta de ce incepe cu OK?
2. a mai fost intrebarea pe site de vreo 5 ori.
3 depinde de organismul tau.de baiat...nu e la fel la fiecare fata. poate durea mai mult sau mai putin.sau chiar deloc.

| xxxlovexxx a răspuns:

Nu stiutiu cum pe altii dar pe mine m-a durut dar pe tine?

| byabb a răspuns:

Dahappy... dar nu atat de rau. adica. in momentul ala imi venea sa tip la el si sa-i zic lasa`ma ca nu mai vreaulaughinglaughing... dar am tacut. oricum dragostea pe care o simt pentru baiatul respectiv e mai mare decat acea durere

| yanna_5323 a răspuns:

Poi da dupa vreo trei incercakari,,,, ee l-am cam scos din minti,,, ca ma durea a naibii de tare dar a meritat pentru. elll... pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-a durut tarreeee deee toot capul ca mi-a luat ceva timp sa o conving.

| invatzacika a răspuns:

Eu una tremuram de dorinta in momentul penetrarii deci durerea a fost praktic inexistenta, dar pentru ca eram foarte excitata.conteaza foarte mult preludiul si sa fii foarte relaxata, o atmosfera comoda si de preferat familiara(asta ca sa nu ai tendinta sa analizezi peretii sau alte cele)si in nici un caz sa nu te simti presata sa faci asta.trebuie sa vrei si tu, si sa fii sigura pe tine...have fun si protejati-va

| Eu_7039 a răspuns:

Acum cateva zile am avut o experienta groaznica si as dori sa stiu daca vreo una dintre voi a patit asa ceva. Povestea a inceput asa.ne-am gandit amn2 sa nu mergem la scoala si sa mergem la el acasa pentru o zi intreaga. Am stat pe net, am mancat, ne-am sarutat si am ajuns in paat. Ne-am dezbracat ne-am sarutat si m-a intrebat : " o facem?" la care eu am zis "cred ca da" (intrebandu-ma si cu cateva dati inainte asta si vorbind aproape in fiecare zi despre asta punand pariu pe chestia asta si blaa bla. Am facut-o m-a durut groaznic eram virgina el nu mai era virgin. Mi-au dat lacrimile de durere si s-a oprit cand am inceput sa tip de durere. Nu mi-a curs sange deloc si am mai facut-o odara penetrandu-ma mai tare si durandu-ma mai tare a inceput sa-mi curga sange. a adus servetele m-a sters si am continuat. Dupa care a inceut sa-mi curga sange din nou la care el a spus " cred ca de data asta te-am dezvirginat de tot deci nu cred ca o sa mai ai probleme cu durerea de acum inainte ". Dar problema mare:sangele nu s-a mai oprit. a inceput din ce in ce mai tare si nu se mai oprea. M-am dus la baie si imi picura in continuu.el s-a panicat foarte tare si mi-a spus" o sun pe mama daca nu se opreste in 5 minute" nu s-a oprit si a sunat-o pe mama sa spunandu-i " alo mama?! invoieste-te putin de la servici ca am o problema si trebuie sa duc pe cineva la ginecolog" mama sa s-a speriat credea sa am ramas insarcinata sau ceva de genu. ne-am dus la spital si ne-am intalnit cu mama lui. mama sa nestiind ca are prietena sau ceva de genu. Am intrat in spital fiind patata foarte tare mai avea putin si imi picura prin pantaloni sangele. Cuvantul doctorului a fost " operatie" tot ce spuneam eu era " va rog, sa nu afle mama" eram bulversata nu stiam ce mi se intampla. doctorii o gramada in jurul meu si auzeam din gura doctoritei " dati-mi un ac mai mare! " " nu asta e prea mare unul mai mic putin" " da-ti o mesa. dati-mi ata pentru ca trebuie cusutaaa!" eram speriata eu spuneam doar " sa nu afle mama" cand imi arunc privirea la doctorita buuuuuf doctorul ginecolog al mamei mele care ma cunoastea foarte bine margand la ea si cu ale probleme.eram ingrozita simteam cum o sa mor. nu numai la propiu dar si la figurat. Aveam o durere insuportabila simteam cum ma coase desi eram anesteziata. Am vorbit cu doctorita mamei si mi-a promis ca nu o sa-i spuna m-am mai linistit putin dar acum alta problema. unde sa-i spun mamei ca sunt daca nu ajung pana la ora 3 acasa cand trebuia sa termin orele de curs? daca va veni aici si va vorbi cu alta doctorita si ii va spune? a sunat-o doctorita pe mama si i-a spus ca am o menstruatie mai abundenta si voi ramane peste noapte si totul este bine sa nu intre in panica. Asta intamplandu-se acum cateva zile. El se simte vinovat de moarte mama sa se poarta foarte frumos cu mine si si-au cerut scuze.tot timpul cand ma suna ma intreaba " cum esti? ti-a mai curs? totul e bine?" Am fost acum cateva zile la control si mi-a spus ca firele vor cadea singure si sa vin vinerea asta sa mi le scoata daca nu o sa cada. Mi-e frica oricum. dar de ce imi este frica mai mult:de lucrul ca nu o sa o mai pot face de lucrul ca daca o sa patesc la fel si de lucrul ca daca o sa ma doara tot asa tare ca prima data (durere insuportabila). Imi poate raspunde cineva la aceste ganduri care ma chinuie cineva care a trecut prin asta sau mna, nu neapratat. Multumesc mult! A-si ramane recunoscatoare!

| zambetultau a răspuns (pentru Eu_7039):

Buna...cum s-a terminat pana la urma povestea asta!? Pe mine sincer mai speriat... uite id meu sa vb daca vrei zzz_si_love :*