| Bariel a întrebat:

Ok, deci ce am sa va spun este destul de ciudat. Am avut un vis in care îi dadeam limbute unei fete, in viata reala nu am facut asta inca. Dor totusi in visul ala am putut cumva sa-i simt gustul, un gust care nu mi-a prea placut (si un miros asemanator cu laptele stricat) cu siguranta nu am sa-l uit. Cand o sa am ocazia am sa o fac, care sunt sansele ca gustul sa fie asemanator sau indentic cu cel din vis? Am observat ca de multe ori cand merg prin locuri uitate de lume, nu foarte departe de locul unde am crescut, cand ma uit in curtile caselor parasite am un sentiment de recunostere, de parca am mai fost sau trait pe acolo intr-o viata anterioara. M-am gandit ca am avut vreun stramos lingau si pe baza adnului si a naturei umane am fost in stare sa simulez gustul pasaricii. Chiar sunt curios ce va iesi din chestiunea asta, voi ce credeti?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Va ieși ca porcu.

| mihai69 a răspuns:

Nu sunt două cu același gust, dar în general e plăcut. Doar dacă are vreo afecțiune ar putea fi așa cum l-ai visat tu.

| LoveSleep a răspuns:

N-ai avut niciun stramos lingau.
Problema e ca nu te speli.
Creierul tau a asociat mirosul vaginului cu mirosul singurului organ asemanator pe care il stie. Penisul tău.

| Goete a răspuns:

Ca te-ai uitat la multe filme s.f.
Stai linistit, ca nu miroase a lapte stricat

| Paulyka36 a răspuns:

N-am întâlnit niciodată așa ceva, gustul e neutru si am întâlnit cateva cu gust chiar dulceag. Mitul că 'pasarica' are gust și miros de peste este valabil cred la alea care au o igiena precara și aici nu mă refer la a se spala înainte de sex pentru că așa sigur mirosul nu dispare de acolo după o simpla spălare ci o igiena de zi cu zi.Asta e valabil și la bărbați.