| teodem a întrebat:

Ok.ieri am cunoscut un baiat la piscina si asa tot vorbind a iesit ca ne-am sarutat.de atunci ne pupam in continuu de parca eram deja impreuna.azi am vorbit si e ok, insa eu nu ma simt bine.nu sunt genul de fata care face asta in plus prietenele mele nu cred ca se uita bine la mine acum.sa va spun ca ala are ceva in el, parca m-a hipnotizat si acu mi-i rusine.de prietene si de ceilalti pe care ii cunosc de la piscina

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Buna!

Şi mie mi s-a întâmplat mai demult "să mă las dusă de val". i se poate întâmpla oricui, şi unei persoane trecute prin viaţă mai bine.
Atâta timp cât doar v-aţi sărutat, nu văd de ce ar fi o problemă atât de gravă. Dacă mai ai cum să dai de el, încearcă să te gândeşti bine dacă vrei o relaţie cu un băiat pe care nu îl cunoşti prea bine, doar il placi, dacă vrei să îl cunoşti mai bine şi să vorbeşti cu el sau dacă vrei să laşi toată povestea să rămână o amintire.
Dacă nu mai ai cum să dai de el, gândeşte-te că aşa a fost să fie şi asta e, mergi mai departe, oricui i se poate întâmpla.
Şi ca să îţi zic care a fost povestea mea cu tipul ăla... nu a mers. Ne-am văzut dupa incident dar, deşi ne plăceam reciproc, nu ne potriveam. L-am lăsat în urma... acum mult timp.

| teodem explică (pentru SameMistake):

Multumesc,chiar imi este mai usor.pot sa zic ca e un fel de atractie care se poate transforma in mai mult pentru ca mi-a sunat azi dej a 5-a oara sa-mi spuna ca ii este dor. sper sa fie pina la capat asa cum este azi.

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Hey! happy
Dar n-are de ce sa iti fie rusine, sau ma rog, rusine prea mare, ca nu ati facut alte lucruri mai grave.Acelora care te comenteaza si rad de tine ar trebui sa le spui exact ce ne-ai zis si noua ca te-ai simtit hipnotizata si ca nu te puteai abtine, nu aveai control pur si simplu. Oricum nu trebuie sa iti pese prea tare de altii, ca lumea vorbeste orice-ar fi de bine sau de rau, trebuie sa te gandesti cum vrei sa fie relatia cu el, daca ai procedat bine sau nu si ce ai de gand pe mai departe.Mult succes! :*

| neutrino a răspuns:

Mari probleme ai, incepand cu gramatica...

| teodem explică (pentru neutrino):

Zici? eu nu vad nimic gresit, dar poate imi scapa ceva, asa-i cind esti de aproape 10 ani in alta tara